حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×

«مدیریت فضای مجازی در خانواده» بررسی می گردد

شناسه : 9420 21 آبان 1399 - 10:29 188 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مدیر حوزه علمیه مجتهده امین اصفهان از برگزار شدن جلسه علمی «مدیریت فضای مجازی در خانواده» به شکل مجازی خبر داد. ناهید قاسم پور، مدیر حوزه علمیه مجتهده امین ابراز کرد : یکی از دغدغه های خانواده های امروزی، استفاده بیش از اندازه فضای مجازی در میان جوانان و میانسالان است که نوجوانان را هم […]

پ
پ

مدیر حوزه علمیه مجتهده امین اصفهان از برگزار شدن جلسه علمی «مدیریت فضای مجازی در خانواده» به شکل مجازی خبر داد.

ناهید قاسم پور، مدیر حوزه علمیه مجتهده امین ابراز کرد : یکی از دغدغه های خانواده های امروزی، استفاده بیش از اندازه فضای مجازی در میان جوانان و میانسالان است که نوجوانان را هم شامل شده و موجب بروز مشکلات بیشتری شده است.

وی  ضمن اشاره به اینکه توسعه فضای مجازی در ارتباط فرزندان و والدین نیز تحولاتی ایجاد کرده است و موجب ایجاد شکاف نسلی شده است، افزود: مدیریت فضای مجازی در خانواده، با اهمیت ترین مسأله در برابر این چالش است.

وی در ادامه گفت: جلسه علمی مدیریت فضای مجازی در خانواده در حضور حجه الاسلام محمد قطبی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و خانم دکتر فائزه تقی پور، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاداسلامی خوراسگان، به شکل مجازی از طرف معاونت پژوهش مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین برگزار می شود

قاسم پور در پایان گفت: طلبه ها و تمام علاقه مندان می توانند روز چهارشنبه ۲۱ آبان از ساعت ۹:۳۰ صبح با عنایت به لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی، از طریق نشانی dte.bz/amin۱ در این نشست مشارکت کنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.