حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×

محکومیت مفتی شرعی القاعده به دو بار اعدام

شناسه : 14501 25 خرداد 1400 - 9:22 73 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، دادگاهی در عراق مفتی شرعی القاعده در صلاح‌الدین را به دو بار اعدام محکوم کرد. بر اساس اعلام مرکز رسانه ای شورای عالی قضایی عراق، یک تروریست در اظهارات خود اعتراف کرده است که تحت عنوان مفتی شرعی در گروه تروریستی […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، دادگاهی در عراق مفتی شرعی القاعده در صلاح‌الدین را به دو بار اعدام محکوم کرد.

بر اساس اعلام مرکز رسانه ای شورای عالی قضایی عراق، یک تروریست در اظهارات خود اعتراف کرده است که تحت عنوان مفتی شرعی در گروه تروریستی القاعده فعال بوده و در تأسیس القاعده در شرقاط عراق دست داشته و چندین بار با «ابومصعب الزرقاوی» تروریست دیدار داشته است.

همچنین فرد محکوم مسئول بخش اطلاعات ولایت جنوب موصل، خرید سلاح وتوزیع حقوق تروریست های داعش نیز بوده است و به صدور چندین فتوا در مورد قتل یکی از افراد ارتش و پلیس و مشارکت در چندین فقره ربایش، قتل و حمله به نیروهای پیشمرگه اعتراف کرده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.