حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی:

مانع از شعله‌وری بیماری شوید

شناسه : 13191 16 اردیبهشت 1400 - 12:46 91 بازدید ارسال توسط : منبع : شبستان

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری شبستان، رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، حسینعلی شهریاری در نامه ای به رییس جمهوری نسبت به سفرهای مردم در تعطیلات عید فطر هشدار داد. نامه حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان به رییس جمهوری به شرح زیر است: «حجت الاسلام […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری شبستان، رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، حسینعلی شهریاری در نامه ای به رییس جمهوری نسبت به سفرهای مردم در تعطیلات عید فطر هشدار داد.

نامه حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان به رییس جمهوری به شرح زیر است:

«حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر روحانی
ریاست محترم جمهور و رئیس ستاد ملی مقابله با کرونا
سلام علیکم؛
احتراماً همانطوریکه مستحضرید با توجه به تجارب قبلی انتظار می‌رود تعطیلات عید سعید فطر موجب سفرهای گسترده و پرشمار برون شهری هم‌میهنانمان شود؛ در این شرایط بیم آن می‌رود بیماری کرونا بار دیگر در اثر غفلت یا تغافل بخش‌های مربوطه از شهری به شهری منتقل گشته و تعداد نامعلوم دیگری از عزیزانمان را مبتلا و روال جاری بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور را که در حال حاضر نیز با تمام ظرفیت در حال انجام خدمت هستند، با شرایط حادتری مواجه نماید.

در این شرایط از ستاد ملی کرونا و جنابعالی به عنوان رئیس ستاد انتظار دارد با دستور اکیدی که صادر خواهید نمود، مانع از شعله‌وری بیماری شوید متاسفانه تجربه پیشین و اتکای صرف به توصیه‌های کمرنگ نتایج فاجعه باری داشته است.
توفیق روزافزون حضرتعالی را از خداوند منان خواهانم.»

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.