حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1951×

لزوم پرهیز حوزه از کار جزیره‌ای

شناسه : 8472 27 مهر 1399 - 12:41 126 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

جلسه مدیریت حوزه علمیه استان هرمزگان با معاونان امور اجرایی و رابطین دفتر منابع پایدار حوزه های علمیه استان برگزار شد. جلسه دو روزه معاونان اجرایی و رابطین دفتر منابع پایدار حوزه های علمیه استان هرمزگان در حوزه علمیه امام صادق (علیه السلام) شهرستان حاجی آباد برگزار شد. حجه الاسلام حقیقی، مدیر حوزه علمیه استان […]

پ
پ

جلسه مدیریت حوزه علمیه استان هرمزگان با معاونان امور اجرایی و رابطین دفتر منابع پایدار حوزه های علمیه استان برگزار شد.

جلسه دو روزه معاونان اجرایی و رابطین دفتر منابع پایدار حوزه های علمیه استان هرمزگان در حوزه علمیه امام صادق (علیه السلام) شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

حجه الاسلام حقیقی، مدیر حوزه علمیه استان هرمزگان در این جلسه، معاونین اجرایی را از ارکان اصلی و عملیاتی حوزه های علمیه مطلع کرد و تصریح کرد: همه فعالیت ها و برنامه های مدارس، در سطح کلان و هم در سطح خرد با همکاری و همراهی معاونین اجرایی قابل برگزاری و عملیاتی شدن هستند.

وی در این جلسه، بر پرهیز حوزه ها از کار جزیره ای در تمام سطوح تاکید کرد و گفت: بایستی که ما در تمام سطوح مدارس و معاونین مختلف از کار جزیره ای پرهیز داشته باشیم و تمام حوزه های علمیه ما به شکل منسجم، به سوی پیش ‌برد اهداف و سیاست های خود در حرکت باشند.

و خاطر نشان کرد: هم افزایی بین حوزه ها نباید با این جلسه های فصلی تمام شود، بلکه باید در طول سال هم افزایی ادامه داشته باشد تا بتوانیم حوزه علمیه منسجمی را در سطح استان هرمزگان و کشور داشته باشیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.