حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

لزوم انسجام فعالیت‌های فرهنگی بانوان در خوزستان

شناسه : 8451 27 مهر 1399 - 11:15 167 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه الاسلام نبی زاده، بیان کرد: یکی از محوری ترین فعالیت های فرهنگی ما باید تقویت اقدامات فرهنگی و مذهبی بانوان و شبکه ‌سازی در این قسمت باشد. حجه ‌الاسلام محمد مهدی نبی زاده، مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان، در جلسه ای با کارشناسان فرهنگی این اداره، به توضیح زیرساخت‌ ها و محور های عملیاتی […]

پ
پ

حجه الاسلام نبی زاده، بیان کرد: یکی از محوری ترین فعالیت های فرهنگی ما باید تقویت اقدامات فرهنگی و مذهبی بانوان و شبکه ‌سازی در این قسمت باشد.

حجه ‌الاسلام محمد مهدی نبی زاده، مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان، در جلسه ای با کارشناسان فرهنگی این اداره، به توضیح زیرساخت‌ ها و محور های عملیاتی فعالیت ‌های حوزه معاونت فرهنگی پرداخت و بیان کرد: بایستی طرح های فرهنگی را با رویکرد فضای مجازی، شبکه‌ سازی، مردمی سازی تبلیغ و دور از تصدی‌ گری پیگیری کرد.

حجه ‌الاسلام نبی زاده ، با ابراز رضایت خود از فعالیت های انجام شده در حوزه معاونت فرهنگی گفت: رویکرد معاونت فرهنگی در راهبری اهداف و افق ‌های این حوزه، بایستی رویکردی استانی بوده و اولویت در تخصیص اعتبار و انجام امور فرهنگی، با مناطق محروم و کمتر توسعه یافته باشد.

وی با اشاره به ظرفیت تشکل‌ های وابسته و تأکید بر حفظ نظام خانواده در طرح ریزی های فرهنگی خاطر نشان کرد: شکی نداشته باشید که در حال حاضر، نظام اسلامی از طرف زنان و بانوان جامعه مورد هدف است و به شدت آسیب‌ پذیر است؛ به همین دلیل تقویت امور فرهنگی و مذهبی بانوان و شبکه ‌سازی در این قسمت، باید از محوری‌ ترین فعالیت های فرهنگی ما باشد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان اضافه کرد: مشاهده کنشگران فرهنگی که در جامعه دیده نشده اند، هنر شماست؛ زیرا کنشگران فرهنگی بسیاری در مناطق کمتر توسعه یافته وجود دارند که به ‌عنوان ظرفیت‌ های مفید فکری و فرهنگی، می‌توانیم از قابلیت ‌های آن‌ ها استفاده کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان، در پایان با تأکید بر تقویت تعاملات سازنده با فعالان و کنشگران فرهنگی، خاطرنشان کرد: ارتباط و تعامل مهربانانه با فعالان فرهنگی، امید آفرین خواهد بود و راهبری این موضوع باید از دریچه خادمی انجام شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.