حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰ 26 ذو الحجة 1442 Wednesday, 4 August , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2019×

فراموشی توافقنامه عادی سازی روابط با اسرائیل توسط ملت بحرین محال است

شناسه : 8485 28 مهر 1399 - 11:58 163 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

شیخ حسین الحداد، روحانی انقلابی بحرین اظهار داشت: فراموشی توافقنامه عادی سازی روابط با اسرائیل توسط ملت بحرین محال است. شیخ حسین الحداد، روحانی انقلابی بحرین با اشاره به اینکه : فراموشی توافقنامه عادی سازی روابط با اسرائیل توسط ملت بحرین محال است خاطر نشان کرد: توافقنامه ای که بین بحرین و اسرائیل امضا شده […]

پ
پ

شیخ حسین الحداد، روحانی انقلابی بحرین اظهار داشت: فراموشی توافقنامه عادی سازی روابط با اسرائیل توسط ملت بحرین محال است.

شیخ حسین الحداد، روحانی انقلابی بحرین با اشاره به اینکه : فراموشی توافقنامه عادی سازی روابط با اسرائیل توسط ملت بحرین محال است خاطر نشان کرد: توافقنامه ای که بین بحرین و اسرائیل امضا شده است، به نظر مردم توجهی نشده است.

شیخ حسین الحداد گفت: حرکت کشتی که از بندر حمد در بحرین به سمت بندر حیفا در رژیم صهیونیستی انجام شد، قدم نخستین برای عادی سازی روابط بحرین با دشمن اسرائیلی است.

وی با بیان اینکه فراموشی و نادیده گرفتن این موضوع توسط ملت بحرین محال است، ابراز کرد: بزرگترین دلیل برای این موضوع این است که مردم بحرین قبل از امضای هرگونه توافقنامه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و در بدترین شرایط و وقایع بحرین، حامی فلسطین بوده و در همه این سال ها و در آخرین جمعه ماه رمضان، تجمع می کردند، چه برسد به الان که خیانت بزرگی اتفاق افتاده است.

وی تصریح کرد: در فرمایشات آیت الله عیسی قاسم، قدس از حدود الهی شمرده شده و ایشان اهدای قدس به رژیم صهیونیستی را در برابر یک طَبَق طلا را تجاوز به حدود الهی دانست.

شیخ الحداد در پایان با طرح این سؤال که چه کسی به توافقنامه به امضا رسیده میان بحرین و رژیم اسرائیل رأی داده است؟ بیان کرد: در این مسأله به دیدگاه و رأی مردم بحرین توجهی نشده و هیچگونه نظرخواهی وجود نداشته است، همان هایی که آن را به بحرین آوردند، توافقنامه را امضا کردند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.