حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1945×

فراخوان حضور دوباره طلاب جهادی حوزه کرمانشاه در کنار کادر درمان

شناسه : 8117 16 مهر 1399 - 16:29 105 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

گروه جهادی شهید مدافع حرم حجه الاسلام محمد مهدی مالامیری، که در حوزه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه استقرار دارند، در عملی خداپسندانه و در جهت مقابله با کرونا، به کمک کادر درمان در بیمارستان‌های شهر می‌شتابد. در پی عمل خداپسندانه گروه جهادی شهید مدافع حرم حجه الاسلام محمد مهدی مالامیری، مستقر در حوزه علمیه امام […]

پ
پ

گروه جهادی شهید مدافع حرم حجه الاسلام محمد مهدی مالامیری، که در حوزه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه استقرار دارند، در عملی خداپسندانه و در جهت مقابله با کرونا، به کمک کادر درمان در بیمارستان‌های شهر می‌شتابد.

در پی عمل خداپسندانه گروه جهادی شهید مدافع حرم حجه الاسلام محمد مهدی مالامیری، مستقر در حوزه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه، از طلاب جهادی برای حضور دوباره در کنار کادر درمان، دعوت بعمل می آورد.

گفتنی است در موج اول شیوع کرونا در استان کرمانشاه، ۳۰۰ نفر از طلاب در عرصه های گوناگون، اعم از گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر، کوچه و خیابان، تجهیز اموات و همیاری در بیمارستان ها برای رفاه حال بیماران، فعالیت های چشمگیری انجام دادند.

نیز در حرکتی انسان دوستانۀ مساوات و کمک مؤمنانه که در پاسخ به رهبری معظم بود، در مدرسه علمیه استان، خدمت رسانی به خانواده های نیازمند در شهر و روستا را نظاره گر بودیم.

همچنین این بار نیز حضور اساتید، کادر و طلاب حوزه های علمیه و مبلغین طرح هجرت، در بیمارستان و یاری رساندن به کادر درمان در بخش های مراقبت از بیماران، خدماتی، مشاوره و تبلیغ به شکل جامع و کامل انجام می شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.