حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×
معاونت پژوهش حوزه علمیه مروی:

فراخوان آثار پژوهشی در قالب مقاله و یادداشت

شناسه : 14239 14 خرداد 1400 - 14:03 522 بازدید ارسال توسط :

معاونت پژوهش حوزه علمیه فخریه مروی برگزار می‌کند: فصلنامۀ علمی، فرهنگی و اطلاع رسانی «پیام مروی» افتخار دارد در راستای تولید و نشر علم نافع، مقالات و یادداشت های محققان عرصه های مختلف علوم اسلامی را چاپ و منتشر نماید. مجله این مهم را وظیفه خود دانسته و امیدوار است با اقدام خود مسیر را […]

پ
پ

معاونت پژوهش حوزه علمیه فخریه مروی برگزار می‌کند:


فصلنامۀ علمی، فرهنگی و اطلاع رسانی «پیام مروی» افتخار دارد در راستای تولید و نشر علم نافع، مقالات و یادداشت های محققان عرصه های مختلف علوم اسلامی را چاپ و منتشر نماید. مجله این مهم را وظیفه خود دانسته و امیدوار است با اقدام خود مسیر را برای پیشبرد علوم اسلامی فراهم نموده و مطالبه علاقه مندان این عرصه را پاسخی مناسب گفته باشد.

نشریه «پیام مروی» از کلیه مقالات ارزشمند پژوهشی استقبال نموده و آمادگی خود را جهت پذیرش، حمایت، مشاوره، راهنمایی علمی و ارزیابی چاپ آثار پژوهشی با موضوعات ذیل را اعلام می‌دارد:

⚫️فقه و حقوق اسلامی ⚫️اصول فقه ⚫️تفسیر و علوم قرآنی ⚫️حدیث،درایه و رجال ⚫️اخلاق و تربیت اسلامی ⚫️فلسفه،منطق و عرفان ⚫️روانشناسی اسلامی ⚫️کلام، ادیان و مذاهب ⚫️تاریخ اسلام، سیره و تراجم ⚫️ادبیات عرب ⚫️ادبیات انقلاب اسلامی ⚫️رسانه و فضای مجازی ⚫️انقلاب اسلامی و تاریخ معاصر ⚫️مطالعات راهبردی

مزایا:

  • اعطای حق الزحمه نگارش مقالات و یادداشت ها
  • چاپ در فصلنامه علمی،فرهنگی و اطلاع رسانی «پیام مروی»
  • تقدیر و اهدای جوایز به آثار برگزیده

ارسال مقاله و کسب اطلاعات بیشتر:

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.