حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

طرح اخراج سفیر فرانسه از پاکستان

شناسه : 12849 01 اردیبهشت 1400 - 8:37 106 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، پس از اعتراضات خشونت بار مردم پاکستان علیه فرانسه وزیر کشور پاکستان اعلام کرد که دولت جهت رأی گیری در مجلس نمایندگان برای اخراج سفیر این کشور اقدام خواهد کرد. جنبش «لبیک پاکستان» خواستار اخراج سفیر فرانسه به دلیل نشر کاریکاتور […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، پس از اعتراضات خشونت بار مردم پاکستان علیه فرانسه وزیر کشور پاکستان اعلام کرد که دولت جهت رأی گیری در مجلس نمایندگان برای اخراج سفیر این کشور اقدام خواهد کرد.

جنبش «لبیک پاکستان» خواستار اخراج سفیر فرانسه به دلیل نشر کاریکاتور پیامبر اسلام صلی‌الله‌علیه‌و‌آله شدند و بیش از یک هفته است  اقدام به برپایی تظاهرات کردند.

همچنین دولت پاکستان مذاکرات با این جنبش را آغاز کرد.

شیخ رشید احمد، وزیر امور داخلی پاکستان، دربیانیه‌ای ویدیویی گفت :«پس از گفت و گوی طولانی با جنبش لبیک پاکستان، با این جنبش توافق کردیم که امروز، طرح رأی گیری درباره اخراج سفیر فرانسه را به مجلس ارائه دهیم».

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.