حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

ضبط و پخش برنامه ‌های مذهبی کاشان بدون حضور مردم در فضای مجازی و رسانه ملی

شناسه : 8563 28 مهر 1399 - 12:35 237 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان گفت که ضبط و مستند سازی تمام برنامه های مذهبی و آیینی کاشان، بدون حضور مردم خواهد بود و پخش آن نیز در فضای مجازی و رسانه ملی انجام می شود. سرهنگ پاسدار کریم اکبری، با اشاره به برگزاری شام غریبان امام رضا (علیه السلام) در دیوار نگاره چهار […]

پ
پ

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان گفت که ضبط و مستند سازی تمام برنامه های مذهبی و آیینی کاشان، بدون حضور مردم خواهد بود و پخش آن نیز در فضای مجازی و رسانه ملی انجام می شود.

سرهنگ پاسدار کریم اکبری، با اشاره به برگزاری شام غریبان امام رضا (علیه السلام) در دیوار نگاره چهار راه آیت الله کاشانی، اظهار داشت: برگزاری این مراسم در روز پایانی ماه صفر و در شام غریبان امام رضا (علیه السلام) با همکاری مجمع خادمین افتخاری امام رضا (علیه السلام)، مؤسسه فرهنگی زهیر و گروه سرود مهر ولایت توسط ناحیه مقاومت بسیج کاشان صورت گرفت.

سرهنگ اکبری با اشاره به اینکه این مراسم در عوض مراسم با شکوه شمع گردانی سال های گذشته برگزار شد، گفت: در سال جاری به علت شیوع کرونا، این مراسم به شکل محدود در برخی از میادین شهر به یابود شام غریبان امام رضا (علیه السلام) توسط خدام افتخاری امام رضا (علیه السلام) برگزار شد.

وی از ضبط و مستند سازی تمام برنامه های مذهبی و آیینی کاشان بدون حضور جمعیت و پخش آن در فضای مجازی و رسانه ملی خبر داد و گفت: ان شاءالله هر چه زودتر بتوانیم با رهایی از شر ویروس کرونا مناسبت های معنوی و مذهبی را هر چه باشکوه تر برگزار کنیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.