حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

شروع طرح تبلیغ مجازی «اربعین (یار۷۳)»

شناسه : 8160 16 مهر 1399 - 16:47 166 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مراسم افتتاحیه طرح تبلیغ مجازی با عنوان «اربعین (یار۷۳)» توسط مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌ سازان با همکاری دفتر تبلیغات حوزۀ علمیۀ قم برگزار گردید. با تلاش مرکز آینده‌سازان، افتتاحیه طرح تبلیغ مجازی اربعین (یار۷۳) به همراه مبلغین مرکز آینده‌ سازان برای ۱۸ استان کشور در سالن همایش‌ های این مرکز برگزار گردید. بر اساس این […]

پ
پ

مراسم افتتاحیه طرح تبلیغ مجازی با عنوان «اربعین (یار۷۳)» توسط مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌ سازان با همکاری دفتر تبلیغات حوزۀ علمیۀ قم برگزار گردید.

با تلاش مرکز آینده‌سازان، افتتاحیه طرح تبلیغ مجازی اربعین (یار۷۳) به همراه مبلغین مرکز آینده‌ سازان برای ۱۸ استان کشور در سالن همایش‌ های این مرکز برگزار گردید.

بر اساس این گزارش: در این طرح که با در نظر گرفتن محدودیت‌های ارتباطی ناشی از شیوع کرونا، در فضای مجازی تدوین و برنامه‌ریزی شد، ۱۷ مبلّغ برادر و ۱۳ مبلّغ خواهر در ارتباطی منسجم با مربیان و دانش‌آموزان اتحادیۀ انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، به تحلیل و تبیین آیۀ سال (آیۀ ۶۰ سورۀ انفال) با رویکرد کنش‌گری مؤمنانه جهت ساختن ایرانی قوی می‌پردازند تا از رهگذر این گفت‌وگو ها در فرایندی مشارکتی، دانش‌آموز، مربی و مبلغ به تولید محتوای منبعث از آیه دست یابند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.