حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

دو برابر شدن ظرفیت اتاق عقد حرم مطهر کریمه اهل بیت (س)

شناسه : 8664 03 آبان 1399 - 9:59 156 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مدیر روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) از انتقال اتاق عقد حرم مطهر به صحن جواد الائمه (علیه السلام) خبر داد. حجه الاسلام محسن آمره با اشاره به کم بودن ظرفیت اتاق عقد حرم مطهر کریمه اهل بیت در گذشته، از انتقال اتاق عقد به صحن جواد الائمه (علیه ‌السلام) […]

پ
پ

مدیر روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) از انتقال اتاق عقد حرم مطهر به صحن جواد الائمه (علیه السلام) خبر داد.

حجه الاسلام محسن آمره با اشاره به کم بودن ظرفیت اتاق عقد حرم مطهر کریمه اهل بیت در گذشته، از انتقال اتاق عقد به صحن جواد الائمه (علیه ‌السلام) خبر داد.

وی با اشاره به اینکه به علت شیوع کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در اتاق عقد به سختی هایی برخورد کرده بودیم، اضافه کرد: خوشبختانه در مکان جدید، ظرفیت اتاق عقد مضاعف گردیده و برای پذیرایی از زوج ‌های جوان و همراهان، فضای بیشتری در اختیار ما هست که در رعایت دستورالعمل های بهداشتی بسیار موثر است.

وی در ادامه گفت: اتاق عقد حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) هم اکنون به جهت چیدمان سفره و اتاق عقد بسته است و از هفته آینده با آغاز اعیاد ماه ربیع الاول، کار خود را شروع خواهد کرد و داوطلبان برای تعیین وقت می‌توانند با شماره ۳۷۱۷۵۴۰۴- ۰۲۵ تماس حاصل کنند.

حجه الاسلام آمره خاطرنشان کرد: همچنین جهت پیشگیری از شیوع کرونا، تمامی دستورالعمل های بهداشتی مانند ضد عفونی، استفاده اجباری از ماسک و دستکش، ممنوعیت پذیرایی و محدودیت ورود همراهان در اتاق عقد رعایت می ‌شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.