حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

دومین جلسه آنلاین «طلیعه حضور» در همدان برگزار می گردد

شناسه : 9283 19 آبان 1399 - 6:29 212 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه خواهران استان همدان از برگزار شدن دومین جلسه آنلاین «طلیعه حضور» با حضور استاد برجسته کشوری خبر داد. مریم جان ‌جان با اشاره به برگزار شدن «سلسله جلسات برخط طلیعه حضور»، اظهار داشت: همه ساله «همایش های طلیعه حضور» برای طلبه های تازه وارد به حوزه، برای ایجاد انگیزه و […]

پ
پ

معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه خواهران استان همدان از برگزار شدن دومین جلسه آنلاین «طلیعه حضور» با حضور استاد برجسته کشوری خبر داد.

مریم جان ‌جان با اشاره به برگزار شدن «سلسله جلسات برخط طلیعه حضور»، اظهار داشت: همه ساله «همایش های طلیعه حضور» برای طلبه های تازه وارد به حوزه، برای ایجاد انگیزه و آگاهی با اهداف و رسالت بانوان طلبه و نیز آگاهی با انتظار عموم مردم از طلبه ها برگزار می شد که در سال جاری به جهت شرایط کرونایی، سلسله جلسه «طلیعه حضور» به شکل مجازی با سخنرانی اساتید برجسته کشوری برگزار می شود.

خانم جان جان ابراز کرد: «دومین جلسه آنلاین طلیعه حضور» با محوریت «راهبردهای تبلیغ موفق بانوان طلبه» با سخنرانی خانم دکتر ظهیری، معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۰ برای تمام طلبه های تازه وارد در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹  با مراجعه به لینک live.whc.ir برگزار می شود.

وی در آخر گفت: از همه فعالان فرهنگی کشور تقاضا می گردد که با اطلاع رسانی وسیع خود، زمینه استفاده طلبه ها از سخنان استاد عزیز را فراهم نمایند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.