حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

دولت انگلیس، مسؤول کشتار فلسطینی ها

شناسه : 9254 17 آبان 1399 - 12:29 169 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

جبهه عمل اسلامی لبنان در صد و سومین سالروز ارسال بیانیه شوم بالفور اظهار داشت: دولت انگلیس، مسؤول همه کشتارها در حق مردم مظلوم فلسطین می باشد. جبهه عمل اسلامی لبنان در صد و سومین سالروز ارسال بیانیه شوم بالفور، با اشاره به اینکه دولت انگلیس مسؤول همه کشتارها در حق مردم مظلوم فلسطین است، […]

پ
پ

جبهه عمل اسلامی لبنان در صد و سومین سالروز ارسال بیانیه شوم بالفور اظهار داشت: دولت انگلیس، مسؤول همه کشتارها در حق مردم مظلوم فلسطین می باشد.

جبهه عمل اسلامی لبنان در صد و سومین سالروز ارسال بیانیه شوم بالفور، با اشاره به اینکه دولت انگلیس مسؤول همه کشتارها در حق مردم مظلوم فلسطین است، بیان کرد: انگلیس، زمینه ساز مسلط شدن صهیونیست های یهود بر فلسطینی ها و اشغال سرزمین ها و کشتار و آوارگی اهالی اصلی آن بوده است.

این جبهه اضافه کرد: مسؤول بودن انگلیس در جنایت های صهیونیست ها ادامه دار است؛ زیرا اشغالگران صهیونیست، وحشی گری شان همینطور ادامه دار است و فلسطینی های آواره نتوانستند به سرزمین خود برگردند.

این جبهه اسلامی، همچنین امت و ملت های عربی و اسلامی را به حمایت از مسأله فلسطین و پشتیبانی از مردم فلسطین و آمادگی جهت روز باز پس گیری فلسطین دعوت کرد و اظهار داشت: امیدواریم که خداوند، پیروزی و آزادی و برگزاری نماز جماعت در مسجد الاقصی را به ما عطا کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.