حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ 12 ربيع أول 1443 Monday, 18 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

دوره‌ های آموزشی علمی برای طلبه های عرب زبان

شناسه : 9060 12 آبان 1399 - 7:20 203 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

دوره های آموزشی «علوم اجتماعی» از طرف بخش بین‌الملل دانشگاه باقرالعلوم (علیه السلام) و با همکاری روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی در قالب فیلم ‌های آموزشی کوتاه تولید و در اختیار مخاطبین عرب زبان قرار گرفت. دوره های آموزشی «علوم اجتماعی» از طرف بخش بین‌الملل دانشگاه باقرالعلوم و با همکاری روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی […]

پ
پ

دوره های آموزشی «علوم اجتماعی» از طرف بخش بین‌الملل دانشگاه باقرالعلوم (علیه السلام) و با همکاری روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی در قالب فیلم ‌های آموزشی کوتاه تولید و در اختیار مخاطبین عرب زبان قرار گرفت.

دوره های آموزشی «علوم اجتماعی» از طرف بخش بین‌الملل دانشگاه باقرالعلوم و با همکاری روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی در قالب فیلم‌ های آموزشی کوتاه تولید و در اختیار مخاطبین عرب زبان قرار گرفت.

این دوره های آموزشی که به مطالبه مؤسسه نور البصائر تحت اشراف دفتر رهبر انقلاب در عراق تهیه و تولید شده است،  با محوریت کتاب «جهان ‌های اجتماعی» از حجه الاسلام حمید پارسانیا برای آموزش فضلای درس خارج و سطوح عالی مدارس علمیه عرب ‌زبان در کشور های عربی مانند عراق، لبنان، بحرین و پاکستان می باشد.

کتاب جهان های اجتماعی با عنوان «العوالم‌الاجتماعیه» از جانب مؤسسه دار المعارف ‌الحکمیه لبنان ترجمه و انتشار یافته است.

این کتاب شامل ۴۲ فصل است که هر فصل، در قالب یک فیلم آموزشی بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه به زبان عربی و با تدریس استاد سید هادی ساجدی و در سامانه های آموزشی مؤسسه نور البصائر و نیز یوتیوب بارگذاری شده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.