حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×

دعوت به تبادل اسرای جنگ یمن

شناسه : 13151 16 اردیبهشت 1400 - 12:49 159 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، رئیس کمیته عالی انقلاب یمن، در نوشته‌ای در حساب توییتر خود کشورهای متجاوز ائتلاف سعوی و شبه‌نظیامیان آنها را به تبادل اسرا دعوت کرد. این مقام جنبش انصارالله اعلام کرد: در شرف پایان ماه رمضان هیچ خبری از طریق صلیب سرخ […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، رئیس کمیته عالی انقلاب یمن، در نوشته‌ای در حساب توییتر خود کشورهای متجاوز ائتلاف سعوی و شبه‌نظیامیان آنها را به تبادل اسرا دعوت کرد.

این مقام جنبش انصارالله اعلام کرد: در شرف پایان ماه رمضان هیچ خبری از طریق صلیب سرخ یا هر نهاد دیگری در خصوص تبادل تمام اسرا به دست ما نرسیده است. اگر کشورهای متجاوز در این باره جدی هستند، دوباره آنها را به تبادل کلی اسرا فرا می خوانم. خوب است که با فرارسیدن عید فطر، این تبادل اتفاق بیفتد تا اسیران به آغوش خانواده‌هایشان برگردند. هیچ مانعی برای پرداختن به این پرونده بشردوستانه وجود ندارد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.