حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹ 7 ربيع أول 1442 Friday, 23 October , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1138×

خنثی سازی عملیات تروریستی علیه زائران اربعین حسینی

شناسه : 7737 03 مهر 1399 - 15:04 33 بازدید ارسال توسط : منبع : ابنا

پایگاه اطلاع رسانی امنیتی عراق از خنثی سازی عملیاتی تروریستی که برنامه برای هدف قرار دادن زائران اربعین را داشتند، خبر داد. این پایگاه در یک بیانیه اعلام کرد: دستگاه امنیت ملی عراق، عملیاتی ویژه را با دقت و بر اساس داده‌های اطلاعاتی و پیگیری مستمر، در محل حضور عناصر تروریستی در یکی از محله‌های […]

پ
پ

پایگاه اطلاع رسانی امنیتی عراق از خنثی سازی عملیاتی تروریستی که برنامه برای هدف قرار دادن زائران اربعین را داشتند، خبر داد.

این پایگاه در یک بیانیه اعلام کرد: دستگاه امنیت ملی عراق، عملیاتی ویژه را با دقت و بر اساس داده‌های اطلاعاتی و پیگیری مستمر، در محل حضور عناصر تروریستی در یکی از محله‌های بغداد، پایتخت عراق را به اتمام رساند.

با نصب کمین های متعدد از جانب اداره امنیت بغداد، یکی از افراد گروه تروریستی داعش که یکی از سرکرده‌های به اصطلاح ولایت عراق در محور جنوب بود، بلافاصله پس از بازگشت از استان‌های شمالی کشور برای دریافت جایگاه نظامی در این گروه تروریستی، بازداشت شد.

در این گزارش اعلام شده است: این سرکرده داعشی قصد عملیات تروریستی و هدف قرار دادن مردم عراق در مراسم اربعین حسینی را داشت که با بازداشت شدن وی، این عملیات تروریستی خنثی شد.

با اعلام مرکز اطلاع رسانی امنیتی، این فرد تروریست، در زمان بازپرسی اولیه معترف شد که هنگام آزادسازی استان کرکوک از چنگال تروریست‌های داعشی، علیه دستگاه امنیتی، عملیات های متعددی را فرماندهی کرده است.

این مرکز اعلام کرد که این فرد داعشی بر اساس دستور مراجع قضایی بازداشت شده و برای اجرای تدابیر لازم به دستگاه قضا تحویل داده شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.