حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

حوزه های علمیه با تمام قدرت وارد میدان مبارزه با کرونا شوند

شناسه : 8772 05 آبان 1399 - 11:29 157 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه ‌الاسلام‌ بهرام پور، با ارسال پیامی، درخواست کرد که مجددا نیروهای جهادگر حوزوی برای لبیک گفتن به سخنان رهبر انقلاب در میدان مبارزه با کرونا حاضر شوند. حجه ‌الاسلام مسعود بهرام پور، مدیر حوزه علمیه خوزستان، ، با ارسال پیامی، درخواست کرد که مجددا نیروهای جهادگر حوزوی برای لبیک گفتن به سخنان رهبر انقلاب […]

پ
پ

حجه ‌الاسلام‌ بهرام پور، با ارسال پیامی، درخواست کرد که مجددا نیروهای جهادگر حوزوی برای لبیک گفتن به سخنان رهبر انقلاب در میدان مبارزه با کرونا حاضر شوند.

حجه ‌الاسلام مسعود بهرام پور، مدیر حوزه علمیه خوزستان، ، با ارسال پیامی، درخواست کرد که مجددا نیروهای جهادگر حوزوی برای لبیک گفتن به سخنان رهبر انقلاب در میدان مبارزه با کرونا حاضر شوند.

متن پیام ارسالی مدیر حوزه علمیه خوزستان بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجاهِدِینَ عَلَی الْقاعِدِینَ أَجْراً عَظِیماً

مدیران مدارس علمیه استان خوزستان

سلام علیکم، اینک که مقام معظم رهبری برای به حرکت در آوردن کشور برای بسیج همگانی بار دیگر در موج سوم کرونا به صحنه آمدند؛ بر همه سربازان ایشان واجب است که جهاد گونه برای «مقابله با شدائد و مشکلات»، «کمک به کادر درمان»، «تسکین آلام بیماران»، «همدردی با خانواده‌های داغ دیدگان»، «انجام وظائف شرعی نسبت به متوفیان» و «مواسات با آسیب دیدگان»، بار دیگر طلاب عزیز، مساجد و هیئات را به صحنه آورده و نماد ولایت مداری ملت را به نمایش درآورید تا إن‌شاءالله برای جلب رضایت الهی و تعجیل در فرج منجی(عج) زمینه‌سازی کنیم.

از همه مدیران، طلاب عزیز و ملت غیور ایران اسلامی، خصوصاً مردم شریف استان خوزستان می‌خواهم با اتحاد همدلی و رعایت بیش‌ازپیش دستورالعمل‌های بهداشتی و کمک‌های خیر خواهانه، اعم از مالی و… در این رزمایش ولایت مداری امت در صحنه حضور فعال داشته باشند.

السلام علی اهل تقوا و المرحمه

مسعود بهرامپور |  مدیر حوزه علمیه خوزستان

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.