حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

جلسه ‌شورای مدیران حوزه های علمیه قم برگزار شد

شناسه : 9344 20 آبان 1399 - 9:51 185 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

جلسه شورای مدیران حوزه های علمیه قم در حضور آیه ‌الله اعرافی برگزار شد. جلسه شورای مدیران حوزه های علمیه قم، در حضور آیه الله اعرافی، مدیر مدارس علمیه، در سالن مرحوم آیه الله حائری مرکز مدیریت برگزار شد. طبق این خبر، آیه الله اعرافی در این جلسه اظهار داشت: در صورتی که بخواهیم ببینیم […]

پ
پ

جلسه شورای مدیران حوزه های علمیه قم در حضور آیه ‌الله اعرافی برگزار شد.

جلسه شورای مدیران حوزه های علمیه قم، در حضور آیه الله اعرافی، مدیر مدارس علمیه، در سالن مرحوم آیه الله حائری مرکز مدیریت برگزار شد.

طبق این خبر، آیه الله اعرافی در این جلسه اظهار داشت: در صورتی که بخواهیم ببینیم که امروز در جهان شیعه، پایه های انسانی آینده در کجا در حال پرورش هستند، حوزه های علمیه می باشند که پیش قراول آنها نیز حوزه های قم است.

وی با اشاره به وضعیت موجود و شیوع کرونا افزود:‌ مسؤولین حوزه ها موفق شده اند طرح ها و برنامه هایی در این باره داشته باشند و ابتکار عمل هایی به خرج داده اند اما برنامه مدیریتی برای این موضوع هم نوشته شده و به حوزه ها ابلاغ خواهد شد.

آیه الله اعرافی ابراز کرد: اعتقاد داریم که ظرفیت های حوزه در فضای مجازی تجلّی پیدا کنند و بعد از کرونا هم از این حالت محافظت نماییم و همیشه آماده برای آموزش مجازی باشیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.