حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

جلسه بین المللی «احترام به ادیان دیگر و آزادی بیان» در حضور شخصیت ‌های بین المللی ادیان برگزار می گردد

شناسه : 9227 16 آبان 1399 - 12:10 185 بازدید ارسال توسط :

مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه های علمیه، جلسه بین المللی «احترام به ادیان دیگر و آزادی بیان» را در حضور شخصیت های بین المللی ادیان برگزار می نماید. به دنبال توهین به نبی گرامی اسلام (صل الله علیه و آله)، جلسه علمی «احترام به ادیان دیگر و آزادی بیان» به شکل مجازی و […]

پ
پ

مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه های علمیه، جلسه بین المللی «احترام به ادیان دیگر و آزادی بیان» را در حضور شخصیت های بین المللی ادیان برگزار می نماید.

به دنبال توهین به نبی گرامی اسلام (صل الله علیه و آله)، جلسه علمی «احترام به ادیان دیگر و آزادی بیان» به شکل مجازی و به وسیله مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه های علمیه با مشارکت مجمع جهانی اهل بیت (علیهم السلام) و مرکز اسلامی لندن برگزار می گردد.

در این جلسه، حجه الاسلام رضا رمضانی دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (علیهم السلام)، حجه الاسلام سید هاشم موسوی، نماینده رهبر انقلاب در انگلستان و اسقف اعظم، سبوه سرکیسیان، رییس خلیفه گری ارامنه ایران سخنرانی خواهند کرد.

دبیر علمی جلسه هم حجه الاسلام سید مصطفی دریاباری خواهند بود. 

زمان این جلسه، روز شنبه ۹۹/۸/۱۷ از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ ظهر به وقت تهران است و به شکل برخط (آنلاین) و به زبان های فارسی و انگلیسی از طریق فضای مجازی و شبکه ‌های اجتماعی ذیل پخش می گردد:

andisheqom.com

aparat.com/pasokhtv/live

instagram.com/pasokhtv/live

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.