حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1951×

جشنواره ملی نغمات محمدی (صل الله عیه و آله) برگزار می گردد

شناسه : 9304 18 آبان 1399 - 12:31 120 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

جشنواره ملی موسیقی «نغمه های محمدی(ص)» با موضوعیت نبی گرامی اسلام (صلوات الله علیه و آله) و با تلاش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشارکت حوزه هنری کشور برگزار می گردد. این جشنواره با تلاش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری انقلاب اسلامی، با […]

پ
پ

جشنواره ملی موسیقی «نغمه های محمدی(ص)» با موضوعیت نبی گرامی اسلام (صلوات الله علیه و آله) و با تلاش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشارکت حوزه هنری کشور برگزار می گردد.

این جشنواره با تلاش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری انقلاب اسلامی، با هدف شناسایی استعداد های هنری سراسر کشور، نیز بزرگداشتی از هنرمندان برجسته و به ویژه زمینه سازی شرایط تولید آثار ارزشمند در خصوص پیامبر اسلام (صلوات الله علیه و آله) برگزار می گردد.

طبق این خبر، شخصیت عالی مرتبه پیامبر اعظم (ص)، پیامبر اکرم (ص) در قرآن مجید، پیامبر اکرم (ص)، محور وحدت و بالاخره پیامبر اکرم (ص) و عترت، موضوعات اصلی این جشنواره را تشکیل می‌دهند.

همچنین جشنواره ملی نغمات محمدی (ص)، در دو قسمت بزرگداشت از عالی ترین آثار موسیقایی پیرامون وجود مبارک پیامبر اکرم (ص)» و نیز حمایت از ۱۰ هنرمند یا گروه هنری برتر برای تولید ۱۰ اثر شاخص موسیقایی پیرامون پیامبر اکرم (ص) برگزار می‌شود و داوطلبین می‌توانند آثار خود را تا ۱۵ دی ماه امسال به سایت www.artfest.ir  ارسال کنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.