حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰ 21 ذو الحجة 1442 Friday, 30 July , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2009×
رهبر جنبش انصارالله یمن:

جامعه بشری از سلطه‌گری آمریکا و اسرائیل رنج می‌برد

شناسه : 12707 25 فروردین 1400 - 8:43 59 بازدید ارسال توسط : منبع : حوزه

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه سید عبد الملک بدر الدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن آغاز ماه مبارک رمضان را به مردم یمن و امّت اسلامی تبریک گفت. الحوثی با اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان به عنوان فرصتی بزرگ و لزوم غنیمت شمردن آن […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه سید عبد الملک بدر الدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن آغاز ماه مبارک رمضان را به مردم یمن و امّت اسلامی تبریک گفت.

الحوثی با اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان به عنوان فرصتی بزرگ و لزوم غنیمت شمردن آن گفت: ماه رمضان فرصتی برای حل بسیاری از مشکلات امّت و پیشرفت در مقابله با چالش ها است.

وی در ادامه به بیان نتایج ماه رمضان پرداخت و گفت: نتیجه و تأثیر تربیتی آن، تقویت عزم و اراده، صبر و مسئولیت پذیری و مقابله با چالش ها است. امّت اسلامی در این مرحله‌ی حسّاس به هدایت الهی بسیار نیازمند است و جامعه بشری از سلطه گری قدرت های طاغوتی و ظالم و در رأس آن آمریکا و اسرائیل رنج می‌برد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.