حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
حجت الاسلام قمی:

ثمره تلاش‌ها در حوزه فرهنگ دینی و اسلامی باید در کوتاه مدت به خوبی معلوم شود

شناسه : 10947 08 دی 1399 - 13:29 135 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری مهر

حجت الاسلام والمسلمین قمی: نیازهای جامعه به توسعه فرهنگ دینی و اسلامی و زیرساخت‌های آن بسیار فوری و حاد می باشد و باید کارها را با فوری و بدون اتلاف وقت انجام داد. حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم افتتاح ۱۲ پروژه سازمان تبلیغات اسلامی در استان خوزستان به صورت ویدئو کنفرانس […]

پ
پ

حجت الاسلام والمسلمین قمی: نیازهای جامعه به توسعه فرهنگ دینی و اسلامی و زیرساخت‌های آن بسیار فوری و حاد می باشد و باید کارها را با فوری و بدون اتلاف وقت انجام داد.

حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم افتتاح ۱۲ پروژه سازمان تبلیغات اسلامی در استان خوزستان به صورت ویدئو کنفرانس ضمن بیان اهمیت ویژه استان خوزستان برای کل کشور مخصوصا سازمان تبلیغات اسلامی گفت: خوشبختانه مجاهدت‌ها ی بی‌نظیریتوسط کارکنان این سازمان در استان خوزستان انجام شده تا شرایط فرهنگی و دینی این استان گسترش قابل‌توجهی پیدا کند، به گونه‌ای که اکنون فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان موجب الگو گرفتن سایر استان‌های کشور شده است.

وی در ادامه درباره وظیفه سازمان تبلیغات گفت: فعالیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در حوزه فرهنگ را باید همزمان و با جدیت پیش ببریم و نباید از هیچ‌یک از آنها غافل شویم.

رئیس سازمان تبلیغات در ادامه صحبت هایش با اشاره به ضرورت اقدام فوری برای نیاز های حاد و فوری جامعه تصریح کرد: برای انجام کارهایمان وقت زیادی نداریم و باید ثمره تلاش‌ها و مجاهدت‌های ما در حوزه فرهنگ دینی و اسلامی در کوتاه مدت معلوم شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.