حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

تولید محتوا های فاخر فضای مجازی در حرم کریمه اهل بیت (سلام الله علیها)

شناسه : 9066 12 آبان 1399 - 9:54 216 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه الاسلام مرتضی جعفری، مسؤول مرکز نوجوانان فاطمی حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) از شروع به کار مرکز نوجوانان فاطمی در محل جدید خود در جنب درب ۲۴ حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) خبر داد. مسؤول مرکز نوجوانان فاطمی حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) اظهار داشت: خادمیاران رسانه ‌ای آستان مقدسه […]

پ
پ

حجه الاسلام مرتضی جعفری، مسؤول مرکز نوجوانان فاطمی حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) از شروع به کار مرکز نوجوانان فاطمی در محل جدید خود در جنب درب ۲۴ حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) خبر داد.

مسؤول مرکز نوجوانان فاطمی حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) اظهار داشت: خادمیاران رسانه ‌ای آستان مقدسه با زمینه ‌های گرافیک، تدوین، جلوه‌ های ویژه، عکاسی و فیلم برداری، صدا سازی و سرود و فیلمنامه نویسی و نویسندگی آشنا شده و در شرایط کرونایی با بهره گیری از بستر فضای مجازی و تولید محتوا های فاخر، معارف اسلامی را به مخاطبین جوان و نوجوان فضای مجازی، انتقال می دهند.

وی با اشاره به اینکه این مرکز در دو شیفت صبح و بعد از ظهر در دو عرصه تبلیغی و تربیتی فعالیت می نماید، اضافه کرد: عرصه تبلیغی شامل کار در فضای مجازی و تولید برنامه های گوناگون به دست نوجوانان و عرصه تربیتی مشتمل بر آموزش خادمیاران رسانه‌ای آستان در زمینه های گرافیک، تدوین، جلوه‌های ویژه، عکاسی و فیلم برداری، صدا سازی و سرود و فیلمنامه نویسی و نویسندگی می ‌شود.

حجه الاسلام جعفری ابراز کرد: این نوجوانان بعد از آموزش، با عنوان خادمیاران رسانه ای به تولید آثار رسانه‌ای مشغول می شوند که محصولات آن‌ها در فضای مجازی و سایت آستان و نیز رسانه های دیگر انتشار پیدا می کند.

مسؤول مرکز نوجوانان فاطمی حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) با اشاره به اینکه هم اکنون دوره ‌های آموزشی فیلمبرداری و عکاسی با رعایت پروتکل های بهداشتی و تا حد ممکن به شکل مجازی پیگیری می‌شود، بیان کرد: قسمتی از محصولات این مرکز، در سامانه ملی جوان نو در پرتال جامع آستان مقدس حضرت معصومه (سلام الله علیها)  به نشانی https://javaneno.amfm.ir/  بارگزاری می شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.