حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

توقف حملات حماس علیه صهیونیست‌ها

شناسه : 13471 21 اردیبهشت 1400 - 11:08 91 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری‌فارس

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس جنبش حماس فلسطین حملات خود به رژیم صهیونیستی را به حالت تعلیق درآورده است. بنا بر اعلام جنبش مقاومت حماس، نظر به عقب‌نشینی پلیس رژیم‌صهیونیستی از مسجد الاقصی قبل از اتمام ضرب‌الاجل تعیین شده، این گروه مقاومت حملات گسترده خود […]

پ
پ


به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس جنبش حماس فلسطین حملات خود به رژیم صهیونیستی را به حالت تعلیق درآورده است.

بنا بر اعلام جنبش مقاومت حماس، نظر به عقب‌نشینی پلیس رژیم‌صهیونیستی از مسجد الاقصی قبل از اتمام ضرب‌الاجل تعیین شده، این گروه مقاومت حملات گسترده خود به رژیم صهیونیستی را تعلیق کرده است.
لازم به ذکر است طیّ روزه‌های گذشته مسلمانان فلسطینی اقدام به تجمّع در مسجدالاقصی کردند که مورد هجوم نیروهای رژیم اشغالگر قدس قرار گرفتند.

جنبش مقاومت حماس در پاسخ به این اقدامات اسرائیل مناطق تحت تصرّف آن‌ها را مورد حملات موشکی قرار داد و در قالب یک ویدئو، با شعار “إن زدتم زدنا” موشک‌های خود را به نمایش گذاشت.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.