حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1951×

تقدیر نمایندگان طلاب و فضلای تبریز از طلبه ناهی از منکر و نیروی انتظامی

شناسه : 9401 21 آبان 1399 - 9:07 114 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای تبریز، آذرشهر و اسکو، حمله وحشیانه، ضرب و شتم و مجروح نمودن طلبه آمر به معروف و ناهی از منکر را محکوم نمود. مجمع نمایندگان طلاب و فضلای تبریز، آذرشهر و اسکو، حمله وحشیانه، ضرب و شتم و مجروح نمودن طلبه آمر به معروف و ناهی از منکر را محکوم […]

پ
پ

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای تبریز، آذرشهر و اسکو، حمله وحشیانه، ضرب و شتم و مجروح نمودن طلبه آمر به معروف و ناهی از منکر را محکوم نمود.

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای تبریز، آذرشهر و اسکو، حمله وحشیانه، ضرب و شتم و مجروح نمودن طلبه آمر به معروف و ناهی از منکر را محکوم نمود.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

  بار دیگر خبر حمله وحشیانه، ضرب و شتم  و مجروح کردن آمر به معروف و ناهی از منکر، توسط تعدادی از اراذل و اوباش، موجب جریحه دار شدن قلوب مومنین و دوستداران اهل بیت علیهم السّلام شد؛ این بار در شهر غیورپرور تبریز، یکی از متدین وظیفه شناسی که به نیت دفاع از ناموس جامعه اسلامی در نهایت شجاعت به نهی از منکر پرداخته بود، به شکل ناجوانمردانه و از پشت سر مورد حمله این اراذل و اوباش قرار گرفت و مجروح شد؛ واضح است که دو فریضه‌ی امر به معروف و نهی از منکر آنچنان جایگاه ارزشمندی در شرع مقدس اسلام دارند که آیات بسیاری از کتاب مقدس الهی با الفاظ و عبارات مختلف در خصوص آن‌ها نازل گردیده و عمل به آنها وظیفه هر فرد مسلمان و متعهدی است.

  تاسف بار است که هر از چند گاه خبری از حمله به آمران به معروف و ناهیان از منکر شنیده می شود و با وجود قوانین متقن و محکم باز هم شاهد تکرار چنین حوادثی هستیم.

  مجمع نمایندگان طلاب و فضلای تبریز، آذرشهر و اسکو، ضمن محکوم کردن این عمل وحشیانه و تقدیر از اقدام شجاعانه آمر متعهد و غیور جناب آقای امیررضا افتاده، از عوامل انتظامی در دستگیری سریع عاملان این قضیه تشکر کرده و از دست اندرکاران دستگاه قضائی شهرستان تبریز انتظار دارند با برخوردی مناسب و قاطعانه، اجازه تکرار چنین حوادثی را ندهند.

والسلام علیکم و رحمهالله و برکاته

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای تبریز، آذرشهر و اسکو
علیرضا غیبی- محمد جاجانی – مرتضی وطن پرست

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.