حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×

تعیین تکلیف راه‌پیمایی روز قدس

شناسه : 12858 02 اردیبهشت 1400 - 11:19 32 بازدید ارسال توسط : منبع : ایکنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از ایکنا، در نشست هم‌اندیشی برگزاری مراسم روز جهانی قدس، پیش از ظهر سه‌شنبه ۳۱ فروردین‌، در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تکلیف راه‌پیمایی روز قدس مشخص شد. در این نشست نصرت‌الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اهمیت روز […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از ایکنا، در نشست هم‌اندیشی برگزاری مراسم روز جهانی قدس، پیش از ظهر سه‌شنبه ۳۱ فروردین‌، در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تکلیف راه‌پیمایی روز قدس مشخص شد.

در این نشست نصرت‌الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اهمیت روز قدس گفت: عمده برنامه‌های امسال متمرکز بر کار غیر میدانی است. امسال با توجه به  تجربه‌ای که در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال گذشته وجود داشت، کار برای برگزاری مراسم را از مدت‌ها قبل آغاز کردیم اما تا این لحظه به دلیل حساسیت ویژه‌ای که برای حضور مردم وجود دارد و همچنین با توجه به شرایط ویژه کشور و سیر صعودی همه‌گیری ویروس کرونا، هیچ برنامه‌ای برای راهپیمایی حضوری نداریم و حتی راهپیمایی خودرویی هم منتفی است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.