حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×

تعطیلی حوزه های علمیه کردستان تا اطلاع ثانوی

شناسه : 8154 19 مهر 1399 - 14:43 151 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مدیر مدرسه علمیه کردستان بیان کرد: جهت پیشگیری از شیوع کرونا، حوزه های علمیه سطح در استان کردستان تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود. حجه الاسلام نادر رنجبر، مدیر مدرسه علمیه استان کردستان با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی، بیان کرد: همزمان با شروع سال تحصیلی جدید، شیوع کرونا حوزه ها را تعطیل کرد. حجه […]

پ
پ

مدیر مدرسه علمیه کردستان بیان کرد: جهت پیشگیری از شیوع کرونا، حوزه های علمیه سطح در استان کردستان تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

حجه الاسلام نادر رنجبر، مدیر مدرسه علمیه استان کردستان با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی، بیان کرد: همزمان با شروع سال تحصیلی جدید، شیوع کرونا حوزه ها را تعطیل کرد.

حجه الاسلام نادر رنجبر افزود: این ویروس و خطر شیوع آن، باعث شد تا مسؤولین مراکز آموزشی را تعطیل نمایند که حوزه های علمیه از جمله این موارد هستند.

وی گفت: با عنایت به صلاحدید ستاد استانی مقابله با کرونا و نیز تصمیم مدیران حوزه های علمیه کردستان، تمامی مدارس استان تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

وی در ادامه گفت: هم اکنون فقط طلبه های پایه اول توان این را دارند که بعضی ایام در برخی از کلاس ها حاضر شوند و بقیه طلبه ها می بایست آموزش را از به صورت مجازی پیگیری و دنبال نمایند.

حجه الاسلام رنجبر اذعان داشت: تا مدتی که شدت کرونا در کردستان کم نشود، تعطیلی ها ادامه پیدا خواهد کرد، با این حال اساتید تلاش می کنند که اجازه ندهند این تعطیلی ها و حاضر نشدن طلاب لطمه ای به مباحث آموزشی وارد کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.