حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1951×

تظاهرات مردم ترکیه در مقابل کنسولگری‌های اسرائیل در شهرهای مختلف

شناسه : 13507 21 اردیبهشت 1400 - 12:15 56 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری‌فارس

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس، مردم ترکیه در مقابل کنسولگری‌های اسرائیل تجمّع و اعتراض کردند. برای سومین روز متوالی، مردم ترکیه در مقابل کنسولگری‌های اسرائیل در استانبول و شهرهای دیگر این کشور تجمّع کردند و با در دست داشتن پرچم فلسطین اشغالی همدردی و همراهی […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس، مردم ترکیه در مقابل کنسولگری‌های اسرائیل تجمّع و اعتراض کردند.

برای سومین روز متوالی، مردم ترکیه در مقابل کنسولگری‌های اسرائیل در استانبول و شهرهای دیگر این کشور تجمّع کردند و با در دست داشتن پرچم فلسطین اشغالی همدردی و همراهی خود را با مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند و انزجار خود را نسبت به اقدامات ظالمانه رژیم اشغاگر صهیونیستی ابراز داشتند.

گفتنی است این تظاهرات توسط چندین سازمان، موسسه و انجمن عربی و ترکی و در رأس آنها سازمان «IHH» ترکیه که به حمایت و پشتیبانی از قضیه فلسطین معروف است سازماندهی شده‌است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.