حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×

تشکیل گروه جهادی اولین شهید مدافع حرم ایل قشقایی

شناسه : 8274 21 مهر 1399 - 14:48 149 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مسؤول گروه جهادی شهید مدافع حرم مهرداد قاجاری، فعالیت های موکب به نام این شهید عزیز را بازگو کرد. علی احلامیان مسؤول گروه جهادی شهید مدافع حرم مهرداد قاجاری، در مورد فعالیت های گروه جهادی شهید مهرداد قاجاری، ابزار کرد: با در نظر داشتن شیوع کرونا در سراسر کشور، با تبعیت از بیانات رهبر انقلاب […]

پ
پ

مسؤول گروه جهادی شهید مدافع حرم مهرداد قاجاری، فعالیت های موکب به نام این شهید عزیز را بازگو کرد.

علی احلامیان مسؤول گروه جهادی شهید مدافع حرم مهرداد قاجاری، در مورد فعالیت های گروه جهادی شهید مهرداد قاجاری، ابزار کرد: با در نظر داشتن شیوع کرونا در سراسر کشور، با تبعیت از بیانات رهبر انقلاب مبنی بر اتحاد و انسجام دولت و مردم و نیز با اجازه گرفتن از خانواده اولین شهید مدافع حرم ایل قشقایی، گروه جهادی، با نام این شهید بزرگوار شکل گرفت.

علی احلامیان با تاکید بر فعالیت های انجام شده گروه جهادی شهید مهرداد قاجاری در این روزها، افزود: الحمدلله تاکنون با کمک و همکاری مردم خیر اندیش، فعالیت هایی مانند پخش بسته های معیشتی و اقلام بهداشتی، ضدعفونی معابر و منازل، اهدای دو دستگاه دار قالی با تمام متعقلات بافت قالی، دو دستگاه جوجه کشی به همراه دو هزار عدد تخم مرغ محلی به دو خانواده آسیب دیده از کرونا انجام شد.

وی، از مصادیق دیگر فعالیت های این گروه جهادی را حاضر شدن در بیت تعدادی از پرستاران خط مقدم مبارزه با کرونا به همراه مادر شهید معرفی کرد و اظهار داشت: همچنین در هفته دفاع مقدس نیز تعداد ۳۰۰ عدد چفیه به همراه تبرکی آستان حضرت سید علاالدین حسین (ع) به اقشار مختلف مردم اهدا شد و نیز تجلیلی به همراه خانواده شهید قاجاری از چند خانواده شهید و جانباز دفاع مقدس انجام شد.

وی اضافه کرد: هم اکنون نیز با تبعیت از فرمایشات نماینده ولی فقیه در فارس، در بین الحرمین شیراز نیز به برپایی موکب اقدام کرده ایم؛ توزیع اقلام بهداشتی از قبیل ماسک و محلول ضد عفونی در این موکب انجام می گیرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.