حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1951×
در پی ایجاد پویش یاری به خانواده های آسیب دیده

تشکر اسقف کلیسا از آیت الله سیستانی به دلیل فتوای ایشان در بحران کرونا

شناسه : 4076 28 فروردین 1399 - 2:24 439 بازدید ارسال توسط : منبع : شیعه نیوز

در پس شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت های بهداشتی، به جهت کمک به افرادی که به دلیل قانون قرنطینه ضرر و زیان متوجه آن ها و خانواده هایشان شده بود، پویشی در پی فتوای حضرت آیت الله سیستانی مبنی بر کمک به این افراد به راه افتاد، که هیئت امام علی بن موسی الرضا […]

پ
پ

در پس شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت های بهداشتی، به جهت کمک به افرادی که به دلیل قانون قرنطینه ضرر و زیان متوجه آن ها و خانواده هایشان شده بود، پویشی در پی فتوای حضرت آیت الله سیستانی مبنی بر کمک به این افراد به راه افتاد، که هیئت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام با همراهی کلیسایی به نام ایلیا سبد های غذایی تهیه و به خانواده های مسیحی ارائه کردند.

اسقف کلیسای ایلیای بغداد به نام پدر وائل الشابی، از این مرجع تقلید قدردانی کرد و این عمل شیعیان را پیغامی مبنی وحدت و یکپارچگی عراق عنوان کرد و اضافه کردند که محبت و دوستی عامل اجتماع مردم است. همچنین ایشان مرجعیت را حامی نیازمندان و بشریت معرفی کردند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.