حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ 12 ربيع أول 1443 Monday, 18 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

بیانیه اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین

شناسه : 13503 21 اردیبهشت 1400 - 12:16 136 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا اتاق مشترک گروههای مقاومت فلسطین در بیانیه ای مواضع نیروهای مقاومت در جریانت اخیر را اعلام کرد. در این بیانیه آمده است: نیروهای مقاومت صفوف خود را برای دفاع از قدس و مسجد الاقصی علیه طغیان رژیم صهیونیستی متحد کرده است […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا اتاق مشترک گروههای مقاومت فلسطین در بیانیه ای مواضع نیروهای مقاومت در جریانت اخیر را اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است: نیروهای مقاومت صفوف خود را برای دفاع از قدس و مسجد الاقصی علیه طغیان رژیم صهیونیستی متحد کرده است و دوران تصمیم گیری های یکجانبه در مورد مسجدالاقصی به سر آمده است. گروههای مقاومت فلسطین در پاسخ به فریاد های آزادگان، توانست در چارچوب عملیات شمشیر قدس، حملاتی را علیه رژیم صهیونیستی انجام دهد. به دشمن می گوییم که پیشتر نسبت به تعدّی به مقدسات و مردممان هشدا داده بودیم. سلاح ما سلاح همه مردم است. دشمن بزدل باید بداند که دوران تصمیم گیری های یک جانبه درباره قدس و مسجدالاقصی بدون بازگشت به سرآمده است .

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.