حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

بستر های آموزش در فضای مجازی به استاندارد های روز نزدیک تر گردد.

شناسه : 9248 18 آبان 1399 - 9:29 154 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

معاون آموزش حوزه علمیه امام باقر (علیه السلام) کامیاران اظهار داشت: علی رقم نقائص، حوزه ها و مدارس علمیه زحمات زیادی جهت ادامه یافتن امور درسی طلبه ها در فضای مجازی متحمل شده اند و امید داریم که در آینده ای نزدیک، بسترهای آموزش در فضای مجازی به استاندارد های روز نزدیک تر گردد. حجه […]

پ
پ

معاون آموزش حوزه علمیه امام باقر (علیه السلام) کامیاران اظهار داشت: علی رقم نقائص، حوزه ها و مدارس علمیه زحمات زیادی جهت ادامه یافتن امور درسی طلبه ها در فضای مجازی متحمل شده اند و امید داریم که در آینده ای نزدیک، بسترهای آموزش در فضای مجازی به استاندارد های روز نزدیک تر گردد.

حجه الاسلام وحید رمضانی، معاون آموزش حوزه علمیه امام باقر (علیه السلام) کامیاران، در جلسه ای با گروهی از اساتید حوزه علمیه کامیاران ابراز کرد: ادامه پیدا کردن کرونا و از طرف دیگر، نامعلوم بودن اتمام این اپیدمی در کشور، خیلی از برنامه های آموزشی را تحت تاثیر خودش قرار داده است، پس بایستی شیوه های استاندارد و درست اتخاذ شود که طلبه ها در حوزه آموزش متوجه آسیب نشوند.

حجه الاسلام وحید رمضانی بیان کرد: خیلی از مراکز آموزشی کشور از همان اوایل شیوع کرونا، مسائل آموزشی را به فضای مجازی انتقال دادند اما باید اعتراف کرد به دلیل عدم زیرساخت های مناسب و استاندارد، هیچ گاه نتوانستیم کیفیت آموزش را در این فضا، هم سطح آموزش های حضوری نماییم.

وی تاکید کرد: علی رقم کمبودها، حوزه ها و مدارس علمیه زحمات زیادی جهت ادامه یافتن امور درسی طلبه ها در فضای مجازی متحمل شده اند و امید داریم که در آینده ای نزدیک، بسترهای آموزش در فضای مجازی به استاندارد های روز نزدیک تر گردد.

وی در آخر تصریح کرد: البته در این بین، طلبه ها هم بایستی سواد رسانه ای و آشنایی خود با فضای مجازی را قوت بخشند؛ چراکه اگر این اتفاق به معنای واقعی محقق شود، خیلی از نقائص در فضای مجازی کم رنگ خواهد شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.