حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

برگزاری کارگاه آموزش خبرنگاری و خبرنویسی به صورت مجازی

شناسه : 8164 18 مهر 1399 - 11:50 175 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

کارگاه آموزش خبرنگاری و خبرنویسی به شکل مجازی از طریق سامانه آموزش الکترونیکی حوزه علمیه معصومیه برگزار می گردد. پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه معصومیه با همکاری خبرگزاری حوزه، با هدف آموزش، توانمند سازی و مهارت‌ افزایی علاقه‌ مندان به فعالیت رسانه‌ای و خبرنویسی کارگاه آموزش خبرنگاری و خبرنویسی را برگزار می کند. با توجه […]

پ
پ

کارگاه آموزش خبرنگاری و خبرنویسی به شکل مجازی از طریق سامانه آموزش الکترونیکی حوزه علمیه معصومیه برگزار می گردد.

پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه معصومیه با همکاری خبرگزاری حوزه، با هدف آموزش، توانمند سازی و مهارت‌ افزایی علاقه‌ مندان به فعالیت رسانه‌ای و خبرنویسی کارگاه آموزش خبرنگاری و خبرنویسی را برگزار می کند.

با توجه به شرایط شیوع کرونا این دوره به صورت مجازی از طریق سامانه آموزش الکترونیکی مدرسه علمیه معصومیه برگزار می شود و شرکت کنندگان در این دوره با مبانی خبرنویسی، اصول و فنون مصاحبه، گزارش ‌نویسی و قالب ‌های خبری آشنا خواهند شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام  مشخصات خود (نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره پرونده مرکز مدیریت) را به شماره ۰۹۱۹۳۵۳۰۴۴۱ به صورت پیامک ارسال نمایند.

گفتنی است: به افرادی که در این دوره شرکت می کنند، گواهینامه معتبری از جانب ‌خبرگزاری حوزه اعطا خواهد شد و آخرین مهلت نام نویسی نیز ۲۰ مهر ماه است، بعد از اتمام نام نویسی، کارگاه شروع می شود؛ زمان و ساعت برگزاری آن اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.