حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

برگزاری کاروان شادی در شهر سرخ رود به مناسبت ورود کریمه اهل بیت (سلام الله علیها) به قم

شناسه : 9441 21 آبان 1399 - 15:29 150 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مردم سرخ رود استان مازندران با تلاش گروهی از خادمیاران رضوی با برگزاری کاروان خودرویی شادی در شهر سرخ رود، همراه با مولودی خوانی در سطح شهر و حاضر شدن بر سر مزار شهدای گمنام این شهر، جشن این روز را برپا کردند و شادی را در سطح شهر به نمایش گذاشتند. به مناسبت ۲۳ […]

پ
پ

مردم سرخ رود استان مازندران با تلاش گروهی از خادمیاران رضوی با برگزاری کاروان خودرویی شادی در شهر سرخ رود، همراه با مولودی خوانی در سطح شهر و حاضر شدن بر سر مزار شهدای گمنام این شهر، جشن این روز را برپا کردند و شادی را در سطح شهر به نمایش گذاشتند.

به مناسبت ۲۳ ربیع الاول، سالگرد وارد شدن کریمه اهل بیت (سلام الله علیها) به شهر مقدس قم، مردم ولایت مدار ایران در این شهر و شهرهای دیگر این روز را جشن گرفتند.

در همین زمینه، مردم سرخ رود استان مازندران با تلاش گروهی از خادمیاران رضوی با برگزاری کاروان خودرویی شادی در شهر سرخ رود، همراه با مولودی خوانی در سطح شهر و حاضر شدن بر سر مزار شهدای گمنام این شهر، جشن این روز را برپا کردند و شادی را در سطح شهر به نمایش گذاشتند.

شایان ذکر است: حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) هم در سال جاری با عنایت به شیوع کرونا، برنامه‌های بزرگداشت سالگرد ورود حضرت را به سوی برنامه ‌های غیر حضوری و رسانه‌ای سوق داده که یکی از این اقدامات، برگزاری کاروان شادی به شکل خودرویی با پخش صوت مولودی و اجرای گروه تواشیح از میدان معصومیه به سمت حرم مطهر بوده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.