حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

برگزاری هفته عشق پیامبر در پاکستان

شناسه : 8959 10 آبان 1399 - 6:20 137 بازدید ارسال توسط : منبع : شیعه نیوز

عمران خان، نخست وزیر پاکستان موافقت خود را با طرح وزیر مذهبی امور این کشور مبنی بر اجرای هفته عشق رسول (صل الله علیه و آله) از ۱۲ ربیع اول تا ۱۷ ربیع اعلام کرد. نخست وزیر پاکستان بعد از اظهارات ضد اسلامی امانوئل ماکرون رئیس ‌جمهور فرانسه و انتشار کاریکاتورهای توهین آمیز به ساحت […]

پ
پ

عمران خان، نخست وزیر پاکستان موافقت خود را با طرح وزیر مذهبی امور این کشور مبنی بر اجرای هفته عشق رسول (صل الله علیه و آله) از ۱۲ ربیع اول تا ۱۷ ربیع اعلام کرد.

نخست وزیر پاکستان بعد از اظهارات ضد اسلامی امانوئل ماکرون رئیس ‌جمهور فرانسه و انتشار کاریکاتورهای توهین آمیز به ساحت نورانی نبی مکرم اسلام (صل الله علیه و آله) موافقت خود را با طرح وزیر مذهبی امور پاکستان مبنی بر اجرای هفته عشق رسول (صل الله علیه و آله) از ۱۲ ربیع اول تا ۱۷ ربیع اعلام کرد.

رسانه های پاکستان، نخست وزیر پاکستان به پیر الحق قادری دستور داده است که برای اجرای شکوهمند این مراسم، برنامه ریزی کند. دولت در این هفته عشق رسول گرامی اسلام (صل الله علیه و آله) کنفرانس ها و سیمنار های گوناگونی در سراسر پاکستان اجرا خواهد شد.

شایان ذکر است، در چند روز گدشته، اقدام یک معلم تاریخ فرانسوی در نمایاندن کاریکاتور های اهانت آمیز به رسول مکرم اسلام (صل الله علیه و آله) و به قتل رسیدنش توسط یک چچنی، بازتاب وسیعی در فرانسه داشته است. «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه نیز در صحبت های خود، حامی اظهارات توهین آمیز علیه نبی گرامی اسلام (صل الله علیه و آله) بود که این مسأله خشم محافل اسلامی را برانگیخت.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.