حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

برگزاری مسابقه سراسری حضرت معصومه (سلام الله علیها) با استفاده از نرم‌افزار «شاد»

شناسه : 9277 18 آبان 1399 - 12:32 238 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه الاسلام مرتضی جعفری، مسؤول واحد کودک و نوجوان حرم مطهر کریمه اهل بیت (سلام الله علیها) از برگزار شدن مسابقه سراسری حضرت معصومه (سلام‌ الله علیها) از تاریخ ورود آن حضرت به قم تا شهادت ایشان خبرداد و اظهار داشت: این مسابقه با بهره گیری از نرم افزار «شاد» به ‌عنوان شبکه آموزشی دانش […]

پ
پ

حجه الاسلام مرتضی جعفری، مسؤول واحد کودک و نوجوان حرم مطهر کریمه اهل بیت (سلام الله علیها) از برگزار شدن مسابقه سراسری حضرت معصومه (سلام‌ الله علیها) از تاریخ ورود آن حضرت به قم تا شهادت ایشان خبرداد و اظهار داشت: این مسابقه با بهره گیری از نرم افزار «شاد» به ‌عنوان شبکه آموزشی دانش آموزان پیگیری می‌ شود.

حجه الاسلام مرتضی جعفری ابراز کرد: مسابقه سراسری حضرت معصومه (سلام الله علیها) از سالگرد وارد شدن حضرت معصومه (سلام الله علیها) به شهر مقدس قم تا روز شهادت ایشان برگزار می گردد.

حجه الاسلام جعفری بیان کرد: این مسابقه در دو قسمت انجام می‌شود که در قسمت اول داوطلبین می ‌توانند عکس، فیلم و یا صوت، ارادت خود مانند سلامی به حضرت، شعر خوانی در مدح حضرت و یا هر نوع ابراز ارادت به کریمه اهل بیت (سلام الله علیها) را برای ادمین کانال خانواده فاطمی در شبکه ‌های مجازی ارسال نمایند.

وی در ادامه گفت: همچنین قسمت دیگر این مسابقه مشتمل بر شخصیت شناسی حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) می گردد که در ۳ گروه سنی کودک، نوجوان و عمومی به شکل پاسخگویی به پرسش ها برگزار می گردد و فایل محتوایی آن در سامانه www.keramat.amfm.ir بارگذاری خواهد شد.

وی همچنین تصریح کرد: در پایان به هشتاد نفر از برگزیدگان این مسابقه به قید قرعه، هدایای متبرک آستان مقدس بانوی کرامت (سلام الله علیها) اهدا خواهد شد و داوطلبین می‌توانند از ۱۹ آبان ماه تا ۶ آذرماه ۹۹ با رجوع به سامانه اینترنتی www.keramat.amfm.ir  در این مسابقه مشارکت نمایند.

حجه الاسلام جعفری تاکید کرد: هماهنگی‌ های لازم جهت بارگذاری محتوا و لینک این مسابقه در نرم افزار «شاد» انجام شده و دانش آموزان می توانند از طریق نرم افزار شاد در این مسابقه مشارکت نمایند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.