حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×

برگزاری مسابقه آنلاین از خاطرات و زندگینامه شهید مدافع حرم مجید عسگری

شناسه : 8679 03 آبان 1399 - 10:57 204 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

دبیر ستاد برگزاری سومین سالگرد شهید مجید عسگری، اجرا شدن مسابقه آنلاین از خاطرات و زندگینامه شهید مدافع حرم مهندس مجید عسگری در فضای مجازی را اعلام کرد. حجه الاسلام حسن فرزانه موحد مسؤول کانون فرهنگی هنری شهید صالحی، اظهار داشت: کانون فرهنگی شهید صالحی در ایام شهادت امام حسن عسکری (علیه السلام) و سومین […]

پ
پ

دبیر ستاد برگزاری سومین سالگرد شهید مجید عسگری، اجرا شدن مسابقه آنلاین از خاطرات و زندگینامه شهید مدافع حرم مهندس مجید عسگری در فضای مجازی را اعلام کرد.

حجه الاسلام حسن فرزانه موحد مسؤول کانون فرهنگی هنری شهید صالحی، اظهار داشت: کانون فرهنگی شهید صالحی در ایام شهادت امام حسن عسکری (علیه السلام) و سومین سالروز معلم مدافع حرم، شهید مجید عسگری قصد اجرای برنامه های مختلفی را دارد.

وی افزود: ترویج سیره زندگانی شهید مجید عسگری به جهت الگو گرفتن از شهید برای عموم جامعه به خصوص افراد جوان و دانش آموز، در قالب بیان خاطرات از معلم شهید در فضای مجازی به آدرس @shahidasgariejamkarani از مصادیق این برنامه هاست.

حجه الاسلام فرزانه اضافه کرد: نیز برگزاری مسابقه آنلاین از خاطرات و زندگینامه شهید عسگری  به آدرس https://survey.porsline.ir/s/AKl5X17/  از دیگر برنامه های کانون در این ایام است.

وی خاطر نشان کرد: هدایایی نیز برای یادگاری به شرکت کنندگان و منتخبین در نظر گرفته شده است.

وی از دیگر برنامه های کانون را فراهم آوردن و نشر کلیپ هایی از مستند زندگینامه شهید عسگری از زبان دوستان و خانواده شهید، در فضای مجازی و پیام رسان ایتا به آدرس @tarhe_parvaz اعلام کرد.

مسؤول کانون فرهنگی هنری شهید صالحی، برگزاری مراسم یادواره شهید در فضای مجازی با ایراد سخن از جانب حجه الاسلام شیخ میرزا محمدی و با مداحی حاج علی حبیب زاده را از برنامه هایی که برای این ایام در نظر گرفته شده است برشمرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.