حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ 12 ربيع أول 1443 Monday, 18 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

برگزاری دوره شیعه شناسی

شناسه : 14868 28 تیر 1400 - 14:54 118 بازدید ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی‌واحدرسانه‌حوزه‌علمیه‌فخریه‌مروی

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، دوره شیعه‌شناسی با محوریت تبیین گفتمان تشیع در عصر جمهوری اسلامی، ویژه طلاب برادر، در حوزه علمیه فخریه مروی برگزار می‌شود. بر اساس این گزارش افتتاحیه این دوره با حضور آیت الله محمد باقر تحریری دامت‌برکاته و حجت الاسلام و المسلمین دکتر داود کمیجانی در […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، دوره شیعه‌شناسی با محوریت تبیین گفتمان تشیع در عصر جمهوری اسلامی، ویژه طلاب برادر، در حوزه علمیه فخریه مروی برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش افتتاحیه این دوره با حضور آیت الله محمد باقر تحریری دامت‌برکاته و حجت الاسلام و المسلمین دکتر داود کمیجانی در دوم مرداد ماه برگزار می‌شود و حجج اسلام محمد تقی سیفایی، دکتر محمد تقی سبحانی، دکتر علی فرحانی، دکتر مهدی فرمانیان، دکتر یحیی جهانگیری دکتر محمد نجفی بعنوان اساتید دوره حضور خواهند یافت و شرکت‌کنندگان از ایشان بهره خواهند برد.

سرفصل‌های مورد بحث در این دوره آشنایی با تطور فرق شیعه، امامت و ولایت، امتداد امامت، مهدویت، وحدت و تقریب از منظر شیعه، عرفان و اخلاق شیعی، موضع شیعه نسبت به مسائل اندیشه ای معاصر، وضعیت شناسی مطالعات شیعی در عرصه بین الملل و  جنبش‌های دینی در جوامع شیعی معاصر خواهند بود.

همچنین از مزایای این دوره می‌توان اعطای گواهی پایان دوره از مرکز تخصصی شیعه شناسی امام هادی علیه‌السلام، امتیاز ویژه جهت شرکت در دوره بلند مدت و تخصصی، حائز رتبه پژوهشی در رتبه بندی پژوهشگران مرکز مدیریت، اولویت استادی در سر فصل های  تخصصی کلام و … را نام برد.

لازم به ذکر است دوره ویژه طلاب برادر و بصورت حضوری و مجازی برگزار می گردد و هزینـــــه شرکت در دوره ۵۰ هــزار تومان می‌باشد.

زمان: ۲ الی ۶ مرداد ماه   ۱۴۰۰  ، از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۸:۳۰

مکان: تهران، خیابان ناصر خسرو، کوچه مروی، حوزه علمیه فخریه مروی

کسب اطلاعات بیشتر: ۰۹۱۲۰۶۰۶۴۵۷

جهت ثبت نام کلیک نمایید.


ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.