حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×
وحید رهبانی:

اینکه عده‌ای با گاندو مخالفت می‌کنند امری طبیعی است

شناسه : 12886 02 اردیبهشت 1400 - 11:21 43 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری رسا، وحید رهبانی بازیگر نقش «محمد» در سریال «گاندو»، ، درباره نقش‌آفرینی خود در این سریال به گفت‌وگو و اظهار نظر پرداخت. وحید رهبانی در ابتدا گفت: تصور نمیکنم عملکرد ویژه‌ای در این سریال داشته باشم. تنها سعی کردم دستورات کارگردان را […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری رسا، وحید رهبانی بازیگر نقش «محمد» در سریال «گاندو»، ، درباره نقش‌آفرینی خود در این سریال به گفت‌وگو و اظهار نظر پرداخت.

وحید رهبانی در ابتدا گفت: تصور نمیکنم عملکرد ویژه‌ای در این سریال داشته باشم. تنها سعی کردم دستورات کارگردان را اجرا کنم که تا جایی که ممکن است، کار واقعی به نظر برسد.

وی درباره علاقه‌اش به «گاندو ۱» و فصل دوم آن ، توضیح داد: کنجکاو نبودم که بدانم قضیه چه می‌شود؛ تنها این را می‌دانستم که خودم را به فرد خوبی یعنی جواد افشار می‌سپارم. من مسیر درست را مسیر کارگردان می‌دانم و در نقش یک مامور عاشق وطن سعی کردم صداقت را در بازی و رفتارم داشته باشم. حالا اینکه نقش محمد چقدر به نتیجه رسیده باشد و برای مخاطب باور پذیر باشد، باید از مردم بپرسید.

رهبانی درباره برخورد مردم با سریال «گاندو» گفت: بازخورد مردم چه در فضای مجازی و چه در دنیای واقع مثبت بوده و من احساس خوبی از این مطلب دارم. البته ممکن است عده‌ای هم مخالف این سریال باشند که به نظر من امری طبیعی‌ است و ایرادی ندارد. بالاخره باید همه صداها شنیده شود؛ اتفاقاً فکر می‌کنم وقتی همه با یک اثر هنری موافقت می‌کنند، ایرادی هست.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.