حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1951×

ایران در اوج اقتدار پایگاه عین الاسد را موشک باران کرد

شناسه : 7971 10 مهر 1399 - 15:57 132 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

 نماینده بعثه مقام معظم رهبری در کاشان اذعان داشت: در زمانی که حتی یک کشور جرأت پرتاب کردن حتی یک گلوله به سمت نیروهای نظامی آمریکا را ندارد، بعد از به شهادت رسیدن حاج قاسم سلیمانی، پایگاه نظامی عین الاسد آمریکا توسط سپاه موشک باران شد. حجه الاسلام والمسلمین سید علی موسویان، نماینده بعثه رهبر […]

پ
پ

 نماینده بعثه مقام معظم رهبری در کاشان اذعان داشت: در زمانی که حتی یک کشور جرأت پرتاب کردن حتی یک گلوله به سمت نیروهای نظامی آمریکا را ندارد، بعد از به شهادت رسیدن حاج قاسم سلیمانی، پایگاه نظامی عین الاسد آمریکا توسط سپاه موشک باران شد.

حجه الاسلام والمسلمین سید علی موسویان، نماینده بعثه رهبر انقلاب در کاشان، در مراسمی که برای تجلیل از یادگاران سال های جنگ کارگزاران حج کاشان و آران و بیدگل، بیان کرد: کارگزاران حج علاوه بر حفاظت از عزّت و کرامت مردم ایران و ایجاد وحدت میان مسلمین، فرهنگ دینی کشور اسلامی مان را به تمام جهان منتقل می کنند.

حجه الاسلام موسویان با اشاره به پیشرفت های دیپلماسی و نظامی ایران، اظهار کرد: در زمانی که حتی یک کشور جرأت پرتاب کردن حتی یک گلوله به سمت نیروهای نظامی آمریکا را ندارد، بعد از به شهادت رسیدن حاج قاسم سلیمانی، پایگاه نظامی عین الاسد آمریکا توسط سپاه موشک باران شد.

نماینده بعثه رهبر انقلاب، ضمن اشاره به اعتراف غربی ها، اگر کشوری نگاه چپی به ایران داشته باشد، باید منتظر انتقام جویی سخت نیروهای سپاه پاسداران باشد، گفت: این روش توسط رزمندگان جنگ هشت ساله در مقابل تجاوزگران به اثبات رسید.

وی با بیان اینکه بیشتر کارگزاران حج، ایثارگر و رزمنده زمان جنگ هستند، افزود: در این شرایط که به علت گسترده شدن کرونا امکان شرکت در مراسم حج نیست، کارگزاران، در عرصه های گوناگون، آمادگی های لازم را داشته باشند.

حجه الاسلام موسویان به ممنوع شدن مراسم اربعین اشاره ای کرد و ابراز کرد: در سال جاری به علت شیوع کرونا، امکان حاضر شدن در مراسم اربعین حسینی فراهم نیست.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.