حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×
فرمانده ستاد مرکزی نیروهای آمریکایی در غرب آسیا:

ایران برتری هوایی آمریکا در منطقه را تحت‌الشعاع قرار داده‌است.

شناسه : 12896 02 اردیبهشت 1400 - 11:25 158 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا؛ ژنرال کنت مکنزی فرمانده ستاد مرکزی نیروهای آمریکایی در غرب آسیا (سنتکام) اذعان کرد که ایران با استفاده از انواع پهپادهای رزمی و شناسایی، برتری هوایی آمریکا در منطقه را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. وی در جلسه استماع کمیته خدمات نیروهای مسلح […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا؛ ژنرال کنت مکنزی فرمانده ستاد مرکزی نیروهای آمریکایی در غرب آسیا (سنتکام) اذعان کرد که ایران با استفاده از انواع پهپادهای رزمی و شناسایی، برتری هوایی آمریکا در منطقه را تحت‌الشعاع قرار داده‌است.

وی در جلسه استماع کمیته خدمات نیروهای مسلح مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به اشراف ایران در عملیات‌های هوایی گفت: قدرت پهپادی ایران باعث شده تا آمریکا برای اولین بار از جنگ کره، برتری هوایی خود را از دست بدهد.

ژنرال مکنزی در پاسخ به سوالی در مورد برتری هوایی ایالات متحده گفت: استفاده گسترده ایران از پهپادهای کوچک و متوسط برای عملیات‌های شناسایی و هجومی بدین معنا است که برای اولین بار از زمان جنگ شبه‌جزیره کره [اوایل دهه ۱۹۵۰ میلادی] ما بدون برتری کامل هوایی، عملیات انجام می‌دهیم. وی تاکید کرد: در ۴ ماه اول سال جاری میلادی، حوثی‌ها در یمن به عنوان همپیمان منطقه‌ای ایران ۱۵۰ عملیات هوایی علیه عربستان انجام داده‌اند.تا زمانی که نتوانیم شبکه‌ای برای شناسایی و نابودی سامانه‌های پهپادی ایران تولید کنیم، برتری کامل هوایی در اختیار ما نخواهد بود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.