حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×

اکران آنلاین مستند تروکاژ

شناسه : 12883 02 اردیبهشت 1400 - 11:20 59 بازدید ارسال توسط : منبع : حوزه

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، مستند “تروکاژ” به کارگردانی محمد هادی نعمتی از امروز به صورت آنلاین وارد اکران مردمی جشنواره عمار می‌شود. این مستند برنده جایزهِ فانوسِ یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در بخش “جنگ نرم و جبهه فرهنگی” است و به مسئله فراگیرِ […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، مستند “تروکاژ” به کارگردانی محمد هادی نعمتی از امروز به صورت آنلاین وارد اکران مردمی جشنواره عمار می‌شود. این مستند برنده جایزهِ فانوسِ یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در بخش “جنگ نرم و جبهه فرهنگی” است و به مسئله فراگیرِ “سلبریتی” و پیامد های آن، پرداخته است.

این محصول که یک مستند آرشیوی کوتاه است با مقایسه کنش ها و واکنش‌هایِ سلبریتی‌ها و ستارگان در ایران و آمریکا، زمینه‌های تمایل سلبریتی‌های ایرانی به موضع‌گیری‌های خاص سیاسی را جستجو می‌کند. به همین منظور در ابتدا به هالیوود و سازوکارهای نظارتش بر هنرمندانی که در دامن خودش تربیت یافته اند، می‌پردازد. سپس با بررسی فرآیندهایِ سینمای ایران در نسبت با ستارگانش، در جهت کشف راز اظهارنظرهای رادیکالِ سیاسی هنرمندان ایرانی در سال‌های اخیر پیش می‌رود.

ثبت درخواست اکران مستند “تروکاژ” از طریق سایت عماریار به نشانی Ammaryar.ir  انجام می‌شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.