حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

اهدای ترجمه ‌های قرآن از جانب مصر به جمهوری موریس

شناسه : 8546 29 مهر 1399 - 14:56 183 بازدید ارسال توسط : منبع : شیعه نیوز

سفیر مصر در جمهوری موریس، نسخه ‌هایی از ترجمه قرآن با زبان ‌های مختلف را به رؤسای انجمن‌ های دینی و قرآنی این کشور اهدا کرد. خانم آیه سعد، سفیر مصر در جمهوری موریس، نسخه‌ هایی از ترجمه قرآن به زبان ‌های مختلف و مجموعه‌ ای از کتب دینی را به رؤسای جمعیت «هلال الازرق: […]

پ
پ

سفیر مصر در جمهوری موریس، نسخه ‌هایی از ترجمه قرآن با زبان ‌های مختلف را به رؤسای انجمن‌ های دینی و قرآنی این کشور اهدا کرد.

خانم آیه سعد، سفیر مصر در جمهوری موریس، نسخه‌ هایی از ترجمه قرآن به زبان ‌های مختلف و مجموعه‌ ای از کتب دینی را به رؤسای جمعیت «هلال الازرق: هلال آبی» و «بیت القرآن» موریس اهدا کرد.

این مجموعه قرآنی و دینی را سفارت مصر در جمهوری موریس از الازهر و وزارت اوقاف مصر دریافت کرده بود تا آن را به این کشور اهدا نماید.

سفیر مصر در این خصوص اظهار داشت: این کتاب ها در ناپدید کردن مفاهیم نادرست از اسلام و مبارزه با افکار افراط‌گرایانه و تروریسم، جایگاه قابل توجهی خواهد داشت.

موریس با نام رسمی جمهوری موریس، یک کشور جزیره ای در جنوب غربی اقیانوس هند است که در حدود ۹۰۰ کیلومتری شرق ماداگاسکار قرار دارد. این جمهوری به جز جزیره موریس شامل جزیره‌های سنت برندون، رودریگوئس و جزایر آگالگا نیز می‌شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.