حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×

انتقاد شیخ عیسی قاسم از برافراشتن پرچم همجنسگرایان در سفارت آمریکا در بحرین

شناسه : 14416 20 خرداد 1400 - 10:00 87 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، شیخ عیسی قاسم با انتشار پیامی در حساب توییتری خود، با برافراشتن پرچم همجنسگرایان در سفارت آمریکا در بحرین و ترویج رذایل اخلاقی، مخالفت کرد. رهبر شیعیان بحرین مشکل اصلی آمریکا را حیوان در نظر گرفتن انسان دانست و گفت: اخیرا […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، شیخ عیسی قاسم با انتشار پیامی در حساب توییتری خود، با برافراشتن پرچم همجنسگرایان در سفارت آمریکا در بحرین و ترویج رذایل اخلاقی، مخالفت کرد.

رهبر شیعیان بحرین مشکل اصلی آمریکا را حیوان در نظر گرفتن انسان دانست و گفت: اخیرا عدالت و نجات از بی عدالتی که بایدن و حزب دموکراتش وعده داده بودند، در صادرات فرهنگ فحشا، همجنس بازی و زنا به کشورِ ایمان و عفت و نجابت نمود یافته است.

شیخ عیسی قاسم در اعتراض به سفیر بحرین خاطرنشان کرد: باید روزی برسد که آمریکا علوم مادی پیشرفته را به ما صادر و کرامت ها و اخلاق بزرگوارانه اسلامی را از ما وارد کند تا نظیر چنین سفیری از دعوت شرم آورش به همجنسگرایی و ترویج برای آن خجالت بکشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.