حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
با حکم رهبر معظّم انقلاب صورت گرفت؛

انتصاب نمایندگی ولی‌ّفقیه در وزارت جهاد کشاورزی

شناسه : 14852 26 تیر 1400 - 16:01 90 بازدید ارسال توسط : منبع : پایگاه‌اطّلاع‌رسانی‌دفتر‌مقام‌معظّم‌رهبری

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از پایگاه اطّلاع‌رسانی دفتر مقام معظّم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دامت‌برکاته طیّ حکمی حجت‌الاسلام حسن ربّانی را به نمایندگی ولی‌ّفقیه در وزارت جهاد کشاورزی منصوب کرد. متن حکم معظّم‌له به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب حجت‌الاسلام آقای حاج سیدحسن ربانی […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از پایگاه اطّلاع‌رسانی دفتر مقام معظّم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دامت‌برکاته طیّ حکمی حجت‌الاسلام حسن ربّانی را به نمایندگی ولی‌ّفقیه در وزارت جهاد کشاورزی منصوب کرد.

متن حکم معظّم‌له به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجت‌الاسلام آقای حاج سیدحسن ربانی دامت توفیقاته

با توجه به پایان یافتن مأموریت جناب حجت‌الاسلام تقوی در وزارت جهاد کشاورزی و با تقدیر از خدمات ایشان، جنابعالی را که بحمدالله از سوابق مدیریت جهادی و کارآمد برخوردار میباشید به نمایندگی در آن وزارت منصوب میکنم. شرح وظائف قانونی در احکام مربوطه آمده است. امید است با نشاط کاری و ابتکاری که در جنابعالی هست حضور جنابعالی به پیشرفت مطلوب امور کمک کند.

والسلام علیکم و رحمهالله
سیّدعلی خامنه‌ای
۲۶ تیر ۱۴۰۰

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.