حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×

امام جمعه تبریز: آزادی خواهان دنیا چشم به ایران دوخته اند

شناسه : 9107 14 آبان 1399 - 9:42 198 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اظهار داشت: مردم ایران نماد استکبار ستیزی و پرچمدار وحدت و همدلی جهان اسلام هستند. حجه الاسلام و المسلمین آل هاشم، در جلسه ای با ستاد برگزاری مراسم ۱۳ آبان با بیان اینکه جمهوری اسلامی در چهل سال گذشته همیشه در خط مقدم مبارزه اسلام با استکبار جهانی بوده […]

پ
پ

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اظهار داشت: مردم ایران نماد استکبار ستیزی و پرچمدار وحدت و همدلی جهان اسلام هستند.

حجه الاسلام و المسلمین آل هاشم، در جلسه ای با ستاد برگزاری مراسم ۱۳ آبان با بیان اینکه جمهوری اسلامی در چهل سال گذشته همیشه در خط مقدم مبارزه اسلام با استکبار جهانی بوده است، ابراز کرد: آزادی خواهان دنیا چشم به ایران دوخته اند و بایستی با استفاده از فضای مجازی، فریاد ملت های اسلامی به گوش جهانیان رسیده شود.

حجه الاسلام آل هاشم، مصادف بودن روز ۱۳ آبان سال جاری را با سالروز ولادت نبی مکرم اسلام (صل الله علیه و آله) را فرصتی مناسب جهت استکبار ستیزی و بیان خصوصیات برتر نبی گرامی اسلام (صل الله علیه و آله) برشمرد و تصریح کرد: جنبش آزادی خواهان دنیا به خصوص جوان ها در اعلام نفرت خود از توهین اخیر رئیس جمهور فرانسه، نمایانگر آن است که مستکبرین به استیصال و درماندگی رسیده اند .

امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه خیزش های اخیر مسلمین دنیا در این خصوص موجب عقب نشینی رئیس جمهور فرانسه شد، افزود: توهین رئیس جمهور فرانسه با خشم مسلمین دنیا روبرو شد و این فرد جاهل به طرق مختلف در تلاش بوده که به نوعی توهین خود را توجیه کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.