حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

اقدام سخیف رییس‌جمهور فرانسه، اوج بی‌شرمی و رذالت بود

شناسه : 8884 07 آبان 1399 - 9:29 155 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

رییس شورای حوزه علمیه خوزستان با ارسال بیانیه ای، اقدام سخیف رییس‌جمهور فرانسه، در حمایت از هتاکان به ساحت نورانی نبی مکرم اسلام (صل الله علیه و آله) را نمایانگر اوج بی‌شرمی و رذالت آن دانست. آیه ‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری، رییس شورای حوزه علمیه خوزستان، با ارسال بیانیه ای، اقدام رییس‌جمهور فرانسه در […]

پ
پ

رییس شورای حوزه علمیه خوزستان با ارسال بیانیه ای، اقدام سخیف رییس‌جمهور فرانسه، در حمایت از هتاکان به ساحت نورانی نبی مکرم اسلام (صل الله علیه و آله) را نمایانگر اوج بی‌شرمی و رذالت آن دانست.

آیه ‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری، رییس شورای حوزه علمیه خوزستان، با ارسال بیانیه ای، اقدام رییس‌جمهور فرانسه در حمایت از توهین به مقدسات دینی و نبی مکرم اسلام (صل الله علیه و آله) را محکوم کرد و اظهار داشت: اقدام سخیف و جاهلانه رییس‌جمهور فرانسه در زیرپا گذاشتن همه ارزش‌های انسانی، بدون شک، بی‌شرمی و رذالت بود که انسان‌های حق‌طلب جهان را متأثر و متألم کرد.

متن این پیام بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله تعالی: وَمَا أَرْسَلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهً لِلْعَالَمِینَ

و ما تو را جز رحمتی برای جهانیان نفرستاده‌ایم

پیامبر عظیم‌الشأن مظهر رحمت نامتناهی الهی است؛ ایشان منادی انسان‌دوستی، رحمت، عدالت و همه ارزش‌های انسانی است.

قدام سخیف و جاهلانه رئیس‌جمهور فرانسه در زیرپا گذاشتن این حقایق مسلّم بدون شک، بی‌شرمی و رذالت بود که نه‌تنها قلب مسلمانان عالم را به درد آورد، بلکه قلب همه‌ی آزادی خواهان و انسان‌های حق‌طلب جهان را متأثر و متألم کرد و خود را برای همیشه از ارزش و اعتبار ساقط کرد.

ما این جسارت و جنایت به انسانیت را از زبان خود، حوزه‌های علمیه، جامعه روحانیت و مردم ولایتمدار و متعهد خوزستان محکوم می‌کنیم.

سید محمدعلی موسوی جزایری | ۶ آبان ١٣٩٩  مصادف با ١٠ ربیع الأول ١۴۴٢

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.