حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×

اعلام زمان تشییع شهید خوزستانی خان طومان

شناسه : 8295 21 مهر 1399 - 16:22 140 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

فرماندار اندیمشک، با اشاره به زمان تشییع پیکر شهید مدافع حرم، مهدی نظری، اظهار داشت: پیکر این شهید بزرگوار ۴ شنبه صبح ساعت ۸:۳۰ ، از میدان امام به سمت بهشت ‌زهرا اندیمشک تشییع و در قطعه شهدای مدافع حرم به خاک سپرده می‌ شود. پیمان جهانگیری، فرماندار شهرستان اندیمشک، در مورد زمان برگزاری مراسم […]

پ
پ

فرماندار اندیمشک، با اشاره به زمان تشییع پیکر شهید مدافع حرم، مهدی نظری، اظهار داشت: پیکر این شهید بزرگوار ۴ شنبه صبح ساعت ۸:۳۰ ، از میدان امام به سمت بهشت ‌زهرا اندیمشک تشییع و در قطعه شهدای مدافع حرم به خاک سپرده می‌ شود.

پیمان جهانگیری، فرماندار شهرستان اندیمشک، در مورد زمان برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم مهدی نظری، اظهار داشت: پیکر این شهید بزرگوار ۴ شنبه صبح ساعت ۸:۳۰ ، از میدان امام به سمت بهشت‌زهرا اندیمشک تشییع و در قطعه شهدای مدافع حرم به خاک سپرده می‌ شود.

پیمان جهانگیری گفت: با توجه به شیوع کرونا، این مراسم با رعایت دستور العمل های بهداشتی و نیز فاصله‌ گذاری اجتماعی برگزار می شود.

گفتنی است، شهید مهدی نظری که از مدافعین حرم بود، در زمان حمله گروه های تکفیری به منطقه خان ‌طومان در تاریخ ۲۰ خرداد ماه سال ۱۳۹۵ در استان حلب سوریه شهید و پیکرش مفقود شد.

اکنون نیز پیکر نورانی این شهید، بعد از گذشت ۵ سال، در منطقه خان طومان سوریه شناسایی و به کشور عزیزمان بازگشته است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.