حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×

اعتصاب شیخ بحرینی در زندان

شناسه : 12814 31 فروردین 1400 - 8:29 92 بازدید ارسال توسط : منبع : حوزه

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام والمسلمین میرزا المحروس روحانی شیعه بحرینی که در زندان مرکزی “جوّ” به سر می برد، در اعتراض به آزار و اذیت نگهبانان و محرومیت از درمان، از روز جمعه (۱۶ آوریل ۲۰۲۱) دست به اعتصاب غذا زده است. بنا بر […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام والمسلمین میرزا المحروس روحانی شیعه بحرینی که در زندان مرکزی “جوّ” به سر می برد، در اعتراض به آزار و اذیت نگهبانان و محرومیت از درمان، از روز جمعه (۱۶ آوریل ۲۰۲۱) دست به اعتصاب غذا زده است.

بنا بر نقل خانواده این روحانی شیعه بحرینی، شیخ المحروس از بیماری های مزمن رنج می برد و احکام قانون مجازات جایگزین با وضعیت وی منطبق است و بیش از یک سال است که در چارچوب مجازات جایگزین درخواست آزادی شیخ المحروس ارائه شده، امّا علی رغم مهیا بودن تمامی شرایط و احکام مورد نظر، مقامات آل خلیفه قبول نکردند.

خانواده شیخ المحروس از وضعیت سلامتی وی به ویژه در سایه شیوع ویروس کرونا در زندان های بحرین و ابتلای بیش از ۹۰ زندانی به کرونا، بسیار ابراز نگرانی کرد.

دادگاه نظامی بحرین شیخ المحروس را به خاطر ارتباط با مسئله “ائتلاف برای جمهوریت” به ۱۵سال حبس محکوم کرده بود که ۱۰ سال از این مدت سپری شده‌است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.